• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 904B

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Koji ti je to :idea:

to ti je bolesnik koji nije više na forumu vozi sa 533 7 m drva,najpametniji i sve ima najbolje pogledaj teme reparacija 577dv i aparati za varenje i pročitaj postove njegove
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Koji ti je to :idea:

On je isti provokator kao i ti...ajd molim te oladi malo....i prestani stavljati glupe slike i clipove kao što je ona 533 vs 560:madmana:. Pa nismo svi balavci da ništ ne kužimo i da se ložimo na takva sranja. Ako znaš pomoći, pomogni, ako ne, tornjaj se sa foruma.
 
Posljednje uređivanje:
M

Mrcina

Guest
to ti je bolesnik koji nije više na forumu vozi sa 533 7 m drva,najpametniji i sve ima najbolje pogledaj teme reparacija 577dv i aparati za varenje i pročitaj postove njegove

Pa nek vozi baš me briga ko može taj radi i vozi ko ne može ima nesposobnih za život i jadnih i tako ... :mrgreen:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Mrcina nam više neće pravit društvo :) Otišao na poduži odmor :)
 
Posljednje uređivanje:
M

Mrcina novi

Guest
Haha eto mrcine opet gadno klupko je ovdje...
Treba ga raspetljat znači tako neko ima povlastice da provocira neko nema ...
Ma jeli ja samo vraćam i vratiću ko bude provocirao pa neka nastave...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nemoj tako svi smo mi vamo zbog savjeta i razmjena iskustva a ne zbog provociranja dakle suzdrži se od neukusnih komentara
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pa nisamo ovdje da mudrujemo i pametujemo nego da pomognemo jedan dugome ,ako je netko došao pametovati i druge zezati mislim da nam taj i netreba
 
M

Mrcina novi

Guest
nemoj tako svi smo mi vamo zbog savjeta i razmjena iskustva a ne zbog provociranja dakle suzdrži se od neukusnih komentara

Pa većina daje neukusne komentare pa eto...
Koliko čitam pun ih je forum pojedinaca prema nekome kad se nekima komentira onda ih boli...
Što je je...
Kako prema meni tako i ja drugima..
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Nije vraga Ursus je probao kopirat Zetora al slabo...

ursus je prije poceo raditi traktore od Zetora, Zetori su se poceli proizvodit oko 50 godina 20 stoljeca ,dok je ursus vec oko 1920 ili 1930 poceo sa proizvodnjom traktora tako da je ubiti zetor kopija Ursusa ali malo bolja!:D
 
M

Miško 007

Guest
to ti je bolesnik koji nije više na forumu vozi sa 533 7 m drva,najpametniji i sve ima najbolje pogledaj teme reparacija 577dv i aparati za varenje i pročitaj postove njegove

Malo mi ovo ne ide u glavu kako se ovdje može vrijeđati znači smije se ...
Nekog zvati bolesnik.... Super.... :scratch

Inače zanima me dali tko ima takav traktor kako se pokazuju...
Imam na umu da kupim jednog.... :drinkers:
 
Z

zetor4718

Guest
ursus je prije poceo raditi traktore od Zetora, Zetori su se poceli proizvodit oko 50 godina 20 stoljeca ,dok je ursus vec oko 1920 ili 1930 poceo sa proizvodnjom traktora tako da je ubiti zetor kopija Ursusa ali malo bolja!:D

ursus je prije počeo praviti traktore a zetori su se počeli praviti 1946.tvoj ursus odnosno modeli 355-360 su čista kopija zetora 4511 i to može svatko zaključti da pogleda ta dva traktora.motor im je apsulutno isti kao i reduktori,mjenjač je na istom principu uz neznatne preinake,razlika je u prednjoj osovini(trapu) i limariji.ursus c335 nije kopija zetora,a ursus 904 je cijeli Zetor jedino od Ursusa je naljepnica Ursus 904,kopiran je po Zetoru 8145.
 
Z

zetor4718

Guest
Ursus 355-360 ima i onu nepogrešivu tunjavu mjenjača:finga:

da zuji kao avion,to ti je zbog zupčanika u mjenjaču i reduktoru i zetoru se čuju reduktori ali ništa strašno dok se čuju barem znaš da je sve u redu.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Da znam, susjed mi ima 360, na kilometar ga prepoznajem, bolje neg njegov pas koji se okolo kurva dok ga nema:rolfer:
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ursus 355-360 ima i onu nepogrešivu tunjavu mjenjača:finga:
Ovi današnji inžinjer, da ih sve skupa deneš na hrpu, nemreju taj zvuk uglazbiti :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh