• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ja sam ovako to danas spojio ali nije išlo. Doveo sam dvije žice sa ljevog i desnog žmigavca na na prekidač za lijevo i desno,zatim iz sredine prekidača sam doveo žicu na oznaku L na automatu i iz automata sa oznake X odveo sam žicu na osigurače , struja dolazi do oznake X na automatu ali dalje neide nevjerujem da automat nevalja jer danas sam kupio novoga.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Automat radi usled opterećenja , uzmi za početak izbaci relej iz kruga i budi siguran da su sijalice i prekidač spojene uredno.
Znači one dvije žice koje idu u automat spoj kratko jednu sa drugom , žmigavci će raditi ali neće žmigati nego konstantno svijetliti.
Kada to utvrdiš onda ubaci relej u igru.

Koje sve oznake imaš na automatu?
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Imam oznaku L,P i X. Oznaka X bi trebala biti za dovod struje sa osigurača na relej?
Hvala savoris tog se nisam sjetio da spojim danas vec mozak zablokirao od silnih žica moguće da sijalice nisu u redu to vec godinama nije radilo ..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Da , ali mislim da ti je izlaz iz automata oznaka P , oznala L bi trebala biti za kontrolnu lampicu.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ok hvala.. Poslje sam išao spojiti direkt žice bez releja struja mi dolazi do šaltera gdje se račva za ljevi i desni žmigavac ali ne svjetli ili su žarulje ili se nešto unutra odpojilo sutra cu to rješit bitno da sam rješio ovu dilemu oko spajanja na relej.
 

sandokan

Novi član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
15
poz. ja sam kupio usisnu granu sa grijacima usisna grana kosta 24km i dva grijaca original za ursusa malog 20km i ugradio i pali super,nema vise dugog verglanja i praznjenja baterije.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Znači da mali medo odlično pali tigru (Sandokan na malezijski = tigar) :(clap):
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
U prenesenom smislu, ursus odlično pali sandokanu.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sad znam kaj sam i znal .... Kakvu Sandokanu ? Kaj vam je pak to ?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
poz. ja sam kupio usisnu granu sa grijacima usisna grana kosta 24km i dva grijaca original za ursusa malog 20km i ugradio i pali super,nema vise dugog verglanja i praznjenja baterije.
Sandokan je stavio grijače na traktor a ovaj je to ustvrdio da sada sandokanu traktor pali ko mina.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Isuse .... kak me je sad sram !! :icon_redface:
Uopće nisam gledal Nick ..... sandokan ....
Jooj sramote
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Društvo evo uspio sam rješiti instalaciju na traktoru sve sam sam napravio uz vašu pomoc , bitno je znati neke osnovne smjernice poslje sve samo od sebe ide, još sam nakradno ugradio duga svjetla na kabinu i upaljač,ako bilo kome treba kakva pomoc može slobodno potati i još jednom svima hvala koji su mi pomogli.
 

rex335

Novi član
Tu od
31 Sij 2016
Poruka
12
ursus c 335 MALI

pozdrav drustvo novi sam na forumu vlasnik sam malog mede tek par mjeseci kojem sam morao radit generalku , ali nije ispalo dobro pa ako bi se nasao neko da pomogne da mu objasnim o cemu se radi
 

rex335

Novi član
Tu od
31 Sij 2016
Poruka
12
imam "majstora" sve je spakovo ali sad nema dobar gas jedva na 2000 obrtaja i dimi crn dim non stop kaze da je to zbog karika dok one dobro ulegnu
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovo je najveća glupost koju sam čuo ! Karike da ulegnu .... A kam ??
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Odi majstoru i objasni mu da popravi traktor. Ustvari, kako da ti itko da kakav savjet kada neznamo okolnosti sa traktorom i generalkom i što je sve rađeno i zbog čega se radila generalka..

Veoma je nezahvalno kudit majstora jer uvijek postoje dvije strane priče i niš nije crno-bijelo nego je više nijansa sive.
 

Najnoviji postovi

Na vrh