• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kako god poklopac dolje pa ces saznati sta se pomotalo ili podrobilo.
Jel spori rikverc i prva rade?
 

marko89

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
15
Vijak kaj drži vilicu odšarafil se nema drota ni spore nema drota sve pritegnul del druge drote e sad pitanje ako hoču menjat brzine treba traktor na 2 ili 3 dijela hvala na savjetima
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Evo mene van teme..ako neko moze pomoc??
Zainteresiran sam za kupnju novog ursusa C350B
Savjet i gdje se moze naručit..
 

marko89

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
15
Ima u pleternici neznam kak se zove firma a cijena od15 do20 t € kod nas nema novih ursusa al zetora ko pljeve
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Tog u Pleternici i bolje pa se ne javlja...masa ljudi je nezadovoljna.

I ja sam ga par puta zvao vezi freze pa se ne javlja.
 

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
pozdrav koja je sad glava vola na traktoru od kojeg je vozila to je sad dobro odradeno sve.

Napravim video pa dignem negdje
Vrlo je jednostavno, originalnu osovinu volana sam skratio na željenu dužinu, cca 12 cm ako se sjećam, tokar je napravio spojnicu te osovine sa osovinom servo motora.
Tokar je napravio čahuru koja na donjoj strani ima prihvat sa 4 rupe tako da paše original na mjesto a sa druge strane je prihvat sa 6 rupa na koji se montira servo.
View attachment 21949
lp
pozdrav i svaka cast to je super ideja. ako mi mozete reci kako je spojen taj volan od auta i taj od traktora ija cu to da ugradim....

Hvala na informaciji Pozdrav.

poz. dali se moze ugradit neki jaci motor od imt traktora u ursusa 335 ....
 

marko89

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
15
poz. dali se moze ugradit neki jaci motor od imt traktora u ursusa 335 ....
More se,al ti je prekomlicirano,previše pripasivanja,najdi od zetora ako paše,mali ima prevelo zvono da nekaj drugo paše
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Kakva je situacija sa novim zamjenskim alnaserima za malog, ima li bolji / lošiji za do nekih 1000 kn, i interesira me onaj brzi ako vrijedi ičemu... Moj originalni mi stalno pravi probleme a bio je na servisu više puta. I živcira me njegova sporost.
 

marko89

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
15
Za jedne i druge neznam.sused na zetoru kupil origanal malo skuplji od tih.kod mene je original promijenio pikse i četkice.vergla ko blesav kaj tebe muči.spor ili prazni akumolatora.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
I prazni mi akumulator povremeno, nisam siguran da je alnaser krivac... Svako malo neki vrag oko alnasera
 

marko89

Novi član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
15
Meni ga konstantno praznil kupil 5 piksi i 4 četkice 2 vure posla i evo godinama radi moj je 3.5 kw snage i 105 amp aku tak da dost treba snage da pokrene motor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Nije komplikovano samo treba zvono ili kuciste zamajca nabavit za te motore a da pase na mjenjac od ursusa gledao sam na youtube poljaci ugraduju te motore ...ursus 330c motor perkins p3.
 
Na vrh