• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Cakanic

Novi član
Tu od
12 Svi 2014
Poruka
14
Nisam spomenuo da i oni šarafi ispod šeširića što drže federe nisu bili pritegnuti, sad mi kuplung najmanji problem.
 

Cakanic

Novi član
Tu od
12 Svi 2014
Poruka
14
Danas rasturio motor, kad ono ima se šta za vidjet.
f0S7biHsj


1CjMvx.jpg


qOGOag.jpg


cHHuJM.jpg


Sad oni bi samo radilicu na obradu.Leteći se nije okrenuo, dali je to dovoljno ili treba i blok obraditi ???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,041
Glava nevalja, radilica za brušenje još me jedino zanima kak izgleda polutka na koju dolazi lager kojim se regulira aksijalni luft radilice
 

Cakanic

Novi član
Tu od
12 Svi 2014
Poruka
14
Evo danas posliko polutku,izgleda mi ok jer se ležaj nije okrenuo i vidi se broj ležaja na njoj
XDfakt.jpg
[/URL]


[/IMG]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,041
Dobra je, pripaši nove aksijalce i taj dio je ok.
Ostalo znaš.
 

dspacek

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
33
Pozdrav. Imam ursus C335 i jedan problem. Zuji mi filter od ulja . Nije filter u pitanju jer sam ih 5 komada promjenio i ista stvar. Dali je netko imao ovakav problem i kakvo je rješenje. Ulje je super 5 . Pozz
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,041
Filter motornog ulja? Centrifugalni ili izmjenjivi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,041
Stavi manometar na mjesto indikatora da utvrdiš koliki je tlak ulja.
Ako je preveliki hoče fučkati u filteru
 

dspacek

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
33
šta se tu može napraviti da se smanji pritisak. Već sam mislio neku cjevčicu staviti u vijak ispod filtera ulja
da malo smanjim protok
 

dspacek

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
33
Ventil poštelan. Imao je 4 bara u leru i skoro 5 pod gasom.
Stokario sam za oko 5 mm onaj dio što ulazi u pumpu gornji i sada je u leru 3i nešto sitno a pod gasom 4 i nešto sitno. Sada ne zuji više.
 

sandokan

Novi član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
15
pozdrav nemam prirucnika znal ko na koliko atmosfera se naduvaju gume na ursusu335 pogonske a i prednje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,041
Za rad u polju - prednji 1,5 kp/cm2 zadnji 0,8 do 1 kp/cm2
Za transport - prednji 1,8 kp/cm2 zadnji 1,2 kp/cm2
 

Najnoviji postovi

Na vrh