• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
to mi je i radil majstor otvarao ga par puta jednom semering drugi put orinzi pa oped neki aluminiski dihtumg i na kraju opet nista il se taj majstor razomje isto ko ja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
To je izglea majstor za čamćići, ko zna kaj je napravil i usput pokvaril.
Mjenjaj majstora.
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
pozdrav drustvo posto ja sam nov neznam odkud mu nadimak mali medo pa me zanima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Negdje sa nekog jezika prevod na hrvatski tak glasi
Ursus je medvjed, a mali je zato kaj je mali
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
odgovor je točan ali djelomično
Naime ursus je poznato pivo iz romanije ..i naravno medvjed je centralni lik .
Ali ursus ako govorimo o traktorim znači Uvezeno Rusko Sranje U Slavoniju
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@doni .... nista ih ne slusaj ! Zavidni su nam kaj imamo dobar traktor !
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
meni je medo super a mogu tireci da zimi vucem sve traktore po selu da upale:cool2:

vidim da nista se ne pise o330 dali je to isto ka 335 ili ne da nije to mali medic
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
forumasi imamam pitanje na malome medi dalije bolje da skinem remenicu konpresora ili ne netko veli konpresor uzima snagu oduzima ti barem tri konjske snage neznam ak vrti u prazno sta mu smeta
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Vjerovatno misli da bi olakšao rad motora , odnosno ''dobio na snazi'' jer kako reče smatra da mu kompresor crpi 3 konja iz motora i isključio bi ga
Mada može jednostavno da skine remen

Moram i ja da se uključim , kompresor ako nije pod nabojem on tada vuče veoma malo snage , znači tačno je da opterećuje motor ali samo onda kada duva veće pritiske , ako radi bez sabijana vazduga onda mislim da troši zanemarivo snage
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
ija mislim tako ak vrti u prazno motor nije opterecen a ako i skine m remenicu oped sam na istom barem se ne trosi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ma nema šta remenica da se troši , jednsotavno skini remen ako hoćeš da se kompresor ne haba na prazno , remen drži na traktoru negdje ako ti zatreba duvanje gume na terenu i to je to
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
Skida se remen, a ne remenica.

znam sori kod nas ti je taki dijalekt da mi za remen velimo pas a za remenicu pasica i onda ja objasnim netocno:mur:

imam jedo pitanje ak hidraulika ne dize kad se zagrije dali moguc problem sa kvacilom posto mali ima dvostepensko:icon_exclaim:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Mislim da ti ne bi ni hladan dizao da je do kvačila. Vjerojatno gumice ili nešto u samoj hidraulici.
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
ako je disk masan a na hladnom hvata kad se zagrije sklize mislim da nije to ali onako
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh