• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Onda sam se predomislio... Mrzim se penjati i na ovo naše Gradiško, a kamoli ta vaša :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Postiji i brdo zvano Garič tamo se isplati penjati (vinogradi) kod Ivanca :icon_jook:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Dok on dojde iz Županje pokazati kak se radi sa URSUSOM pa mu mi pokažemo teren gdje treba radit mislim da on nebu tu prešel ni pješice a kamoli sa traktorom:(sweat)::biggrin:

Ima i kod nas i brda i kamenja,da vidiš veselja
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Postiji i brdo zvano Garič tamo se isplati penjati (vinogradi) kod Ivanca :icon_jook:
Kapljica(gemišti),prostor zagrijan,dobra volja je tu svaki malo prinese(znate valjda kak se ide u babinje)i feštu složimo samo tak.Čekam kandidate:drink::drink::drink::icon_eyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Kad več falite te svoje medvede imam ja malo dalje Gariča nekoga posla za vaše neprefaljene divokoze pa da ih vidimo na djelu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ako treba samo reci pa makar medi pomogel bik ili Czech ZET :icon_thumright:
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Pa to baš i nije "BLIZU" Gariča. Vjerovatno sljedeći tjedan idemo izvlaćit nekakva drva između Gojila i Stupovače. tko je bliže nek dođe snimat. Da se vidi od kud se sve prolazi.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pitanje za muhu i znalce. Jel vredi komplet motor od 355, 450€ s tim da nije fiksno, znači ima na sebi sve osim anlasera, i zamašnjak je gore, nije nigder vareni. Mislim da ako je b. pumpa s diznama u redu da sam to vredi 200€, glave, kučišta filteri, zamašnjak, radilica, klipnjače...

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nekoliko pitanja:
1. jel motor u radnom stanju?
2. jel ti treba?

Ako su oba odgovora DA, vredi.
Ako je odgovor 1. DA, 2. NE, onda se cjenkaš
Ako su oba odgovora NE, onda se cjenkaš do bola, kupusaš ga i prodaješ u dijelovima :D:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Trebal bi blok u dogledno vreme, a ostalo je nebitno, ali dok vidim da mi samo za blok želi 300€ onda bi rađe to uzel pa iskombiniral kaj je dobro s mojeg a kaj sa tog motora pa bi si složil za sebe a ostalo oglasnik i na kilu.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
TI i ja znamo ono kaj znamo, znači vrijedi.
Koristiš ono kaj ti treba, a ostalo ti bu u djelovima povratilo uloženo. Evo, kolega Marko treba pvp pa kombinirajte.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tak sam si nekak i mislil, to mi je pajdo našel na deželi, ako sedneju poticaji do kraja godine kak se počelo pričati idem po nju bez razmišljanja. Zanima me dali ja moram kaj mjenjati u papirima dok se mjenja blok, treba to na tehničkome kaj prijaviti pošto sve ostaje isto osim broja motora?
Mogel sam ga Muha na proljeće i tak udati jer je bil u oglasniku i došlo par ljudi glet i čovek je za dva dana posle zval da nudi 2100€, ja sam del cenu 2500€ u oglas ali jednostavno nisam mogel biti đubre jer nebi mogel mirno spati i rekel sam da je prodani. Možda sam se zaj... ali, ali..
Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Na tehničkom ne gledaju broj motora bil sem danas no videl sem nova pravila za stakla retrovizore i žice .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Stakla već duže vreme moraju biti sva i barem ljevi retrovizor a za žice neznam nikaj. Kaj tu gledaju?

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Stakla točno i nesmije biti pleksiglas zrcala moraju biti dva i određeno koliko cm/3 a žice moraju biti u bužiru pričvrščene i nesmiju se vidjeti kod mene ( Zetor 6945) oko 13 cm od štop šaltera idu žice bez bužira to ni je dobro ali za sad prolazi mali ursus tvornički žice oko volana nevaljaju no zakon čeka primjenu meni ne drži desna strana ručna kod probe sam zatvoril vrata povukel ručnu i stisnal šperu i prošel ko će sad po zimi gledati kaj se otkopčalo :icon_rofl:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Za instalaciju me ne mući jer je sve bilo delano na novo i u bužirima je ali neznam kaj sad opet žele od ručne, stakla, špigli? Meni niti jedamput nisu gledali ručnu, to je za sve ili sam za one kojima pišeju hidr. kočnice u papirima?

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

Najnoviji postovi

Na vrh