• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
72 ?? to je model sa kabinon kaj je imala samo lijeva vrata i trokut kaj je svijetlil na vrhu kabine kaj ga te godine nisu samo firme mogle kupiti ? Jer od 65 se tek mogel privatno kupiti 533 a od 68 Zetor 2011 3011 no možda me več i pamčenje napušta :icon_scratch:
ja sam tu pričal općenito o traktorima, inače U-445 je kupljen tada.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Točno kawasaki , Muhač zastor je imel funkciju dok ni je bilo antifriza da digneš temperaturu jer bi kod zatvorenog termostata u zimi pukel kiler bilo par slučaja baš na Ursusu .

:(giggle)::(giggle):
graphics-tractor-672262.gif

:D Nisu to nikakvi turbo propeleri nego umjesto one ursusove kahlice staviš gore zetorov, sve ti paše u šaraf.
Rekoh da je to veliki plus, mada da se mene pita ja bi od 25-taka metnul peraju
smileys-happy-514478.gif
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Dečki kolko ide ulja točno u filter zraka, crko komp pa nemrem do knjige a nisam siguran jel sam zadnjiput krknul 1,2 ili 1,5 l, da sad nejdem bezveze mjerit staro?

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Super, hvala, znam da je nekaj bilo oko litre i pol ali rađe pitam. Muha de je ta oznaka? Ja nemam ništ označeno unutar filtera.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Na nekima je unutra crvena oznaka koja se nalazi otprilke na ovome udubljenju lonca u koji se toči ulje.



Nemam bolje slike.
Usput si pogledaj da ne liči odozgo na ovoga jer su Medvedi na to bolesni.

 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moj nema oznaku ali nema veze, Bum si zacrtal dok nalijem ulje. Od ćega pa je ovaj nastradal? Moj filter je celi nigder ne fali ništ.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Spucal je, kao i mnogi prije njega.
Bum nekad slikal ako me zlo opet natera da se susretnem s takvim filterom
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A koji je razlog toga, vibracije ili neodržavanje filtera pa ga vakum potegne skupa? :D Sam tak da lim spuca, pa loš je matrijal izrade ali nije od repe!?

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Kaj ja znam, očito im zrak tu pri nama ne paše. Ja sam več barem pet komada krpal.
Ne samo za filtere, inače je za Ursusa u mom kraju loš zrak...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Ne znate vi radit sa pravim strojevima ;)
Bumo tebe zvali upomoč :icon_lol:
Sad kad složiš pumpu ode motor, neču coprati ali nekak me strah :x::x::x:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Bumo tebe zvali upomoč :icon_lol:
Sad kad složiš pumpu ode motor, neču coprati ali nekak me strah :x::x::x:
Dok on dojde iz Županje pokazati kak se radi sa URSUSOM pa mu mi pokažemo teren gdje treba radit mislim da on nebu tu prešel ni pješice a kamoli sa traktorom:(sweat)::biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh