• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ako se zna da nema serijskog Ursusa sa prvom vučom, onda je to rađeno. Al, da li je bitno, ako je dobro napravljeno ?
Pa i sami smo kadkad "kemičari" pa napravimo nekaj vanserijsko !
Potpuno se slažem s tvojim razmišljanjem.
Baš jučer sedim u društvu ekipe šumara (pišu ljudi kišne vure) i uz kavicu pričamo o jadima s kojima se on muče po šumama. Ovaj je dobar u ovom pogledu, onaj u onom ..... Moj komentar je bil, da je kupiti kršinu (nije teško kršinu od Ursusa najti kad je svaki takav :icon_wink:) od velikog Ursusa pa gore nakalemiti prednju vuču. Koji bi to stroj bil... i bil bi za šumu garant.
Relativno malen i okretan, snage ko u priči, prednja vuča :icon_eyes::icon_eyes:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
(nije teško kršinu od Ursusa najti kad je svaki takav )
Ti ja prodam svog pa reci da je krš ...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tu si u pravu, ali okretnost se sa prvom vućom gubi, ali da bi bil majka za silovanje po šumi, bil bi.

(nije teško kršinu od Ursusa najti kad je svaki takav )
Ti ja prodam svog pa reci da je krš ...
Nemo mešali malog i velikog ursusa. :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
(nije teško kršinu od Ursusa najti kad je svaki takav )
Ti ja prodam svog pa reci da je krš ...
Tema je veliki Ursus, ja nikada u svom životu protiv malog ni slova nisam rekel, a ni nebum.
Mali je strojčina bolja nego dva velika
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
:icon_pray:Moj grijeh moj grijeh ... Ispričavam se u tom slučaju uvaženi gos. Muha
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedan veliki vrijedi dva mala malog voziti živa muka težak mjenjač najteži volan loše kočnice :icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
E moj Željac. Bum te ja uputilu tvoje susjedstvo pa staneš usput da probaš kak se mali mota. I mene je iznenadilo.
Imal sam volju raskopati samo da vidim kaj ide tak lagano u njemu
A onaj čije kolo si motal kad nije bilo gurajuče spone, onaj kaj si komentiral da več sad ide teško.
Bum ti dogovoril da ga odeš probati sa sponom.
Ti si se nekak pogospodil u zadnje vreme :(nod):

Da bi bilo u duhu teme, za razliku od malog veliki ima hidrauliku :icon_pray:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Muhać si ti popil malo preveč onog delanca(derektora)pa vrijeđaš URSUSA
icon_jook.gif
ili ti trebaju
icon_e_geek.gif
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jagatič je rekel veliki Ursus vredi dva 560 i dva mala Ursusa a on ih je poderal dosta u Šumi.Novi mali kaj sem nekad slagal za tehnički (dok sem mogel) zaštitni luk i par sitnica nakon tehničkog sam bil sretan kad sam ga ispratil iz dvora robija je to od traktora .:icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Pa ne vređam, vidiš da sam napisal da bi to bil stroj za šumu, samo nisam prokomentiral zakaj.
Kak ni u onom društvu u kojem sam ga predložil :(hi):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Jagatič je rekel veliki Ursus vredi dva 560 i dva mala Ursusa a on ih je poderal dosta u Šumi.Novi mali kaj sem nekad slagal za tehnički (dok sem mogel) zaštitni luk i par sitnica nakon tehničkog sam bil sretan kad sam ga ispratil iz dvora robija je to od traktora .:icon_rofl:
Pokojni Jagatič (ubio ga Ursus) je ujutro puhal 2.0, a imal je mnogo mušica (uz one vinske, one su bile klasika) :icon_wink:

Željac, to kaj bi ti htel imati velikog (to si imal dok si mogel) ti mi nemeremo pomoči :icon_rofl:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vidjeti ću ja tebe u 80 -tima , ono u zagradi netočno otkazalo mu srce ( srčani problemi nakon kupnje 560) :(rofl):
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Šta mu znači kočnica hidraulike, da može blokirat poluge??? Prvi pogon kao orginal? Po meni previše novaca, još upitno upis na tehničkom...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma tko bi ga znal kaj je vlasnik mislil pod tim !? Nego, diferencijal na prednjem kraju je pozamašnih dimenzija pa mi se vidi da je dosta nisko ( klirens ). Definitivno se nebi upuštal u tu igru kupovanja pa tko zna kak ga kasnije registrirati ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Cini mi se da je đemsov prednji dif.
Takav ima kod nas jedan,čak sam stavil i slike prije tu negdje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Žac, i moj Štore je prepravljeni traktor. Postoji određena zaj... da se registrira, ali nije nemoguće.
Ovaj na slici izgleda lijepo složen i nebi trebalo biti problema s njegovim radom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
U oglasu koji je obrisan je bilo navedeno da nije farban, a očito je.
U oba piše da je besprijekoran, a to nije ni jedan.

Ako se koji forumaš odluči iči u oglede ja idem na svoj trošak tražiti nedostatke.
Da ga xxxx taj prednji pogon i njegova ugradnja ne vredi još jednog Ursana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Kaj b bilo daleko, ako čovek ima volje ....
Najdemo se u ZG, a dalje idemo na moju koštu skupa
 

Najnoviji postovi

Na vrh