• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
A kaj ti nije blo dovoljno okrenuti prednje felge?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Jel si vadil skroz van ili samo kolko ti je trebalo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Sad si več bil na pol puta pa sam mislil da si vadil i razradil da bude lakše vratiti i po potrebi opet raširiti.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Sad su razrađeni već, a i ne planiram vraćati, jer mi ovo odgovara za sve.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
jeli to ima kakvu kajlu ili zlijeb po sredini? dali samo taj prednji kraj drže dva ta U šerafa?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Sa donje strane bi na onom U vijcima trebao biti neko kao zub koliko se sjećam a na unutarnjem dijelu trapa ima rupa gdje taj zub upada.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Jeste, jedan od U-ova ima kao stift zavaren i sa donje strasne je rupa. Znaci trap se ne može podešavati po želji, nego 125, 135 i 150 sirina traga.
 

Poretti1989

Novi član
Tu od
31 Lis 2021
Poruka
1
Pozdrav svima,
Mi moze tko objasniti kako koristiti one 3 ručice sa desne strane koje upravljaju hidraulikom prilikom oranja.. nazalost sa obzirom na starost traktora ne vide se oznake..
Dali mi moze tko reci/slikat kako da dobijem maximalnu dubinu pluga.. odnosno kako moraju biti ručice .. u kojem položaju.

Hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Tema je veliki medo 350, 355, 360, a ovo su upute za malog medu 335 ;)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A kaj nije to isto na svima ??
Ako nije, priznajem grešku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
A kaj nije to isto na svima ??
Ako nije, priznajem grešku.
Priznaj i kupi velikog medveda pa da vidiš kak bu on fučkal tam u onaj tvoj testni breg ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh