• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Celi je on bogec pun neizlječivih bolesti i mana.
To je valjda i gazda skužil čim mu je ovak crevo prepeljal :icon_lol:
Samozapaljenje :icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:


upload photos
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pukla piksa

Jel se šeće radilica ? Na jednom se šetala 5 mm a imao 300 sati pukle 2 pikse i izašla garancija gazda veli kad stisnem kuplung i kad ga pustim nekaj lupi Munjaković je rješil problem samo su 5 mm prebrusili Poljski meštri radilicu .:mur::mur::mur::mur::mur:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
zimsko paljenje prvo upalis motor pa onda ceo traktor. joj kad nemogu da zgodno postavim slike koje kakih nasih krseva zeza me signal.
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
Celi je on bogec pun neizlječivih bolesti i mana.
To je valjda i gazda skužil čim mu je ovak crevo prepeljal :icon_lol:
Samozapaljenje :icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:


upload photos

:biggrin:eek:vo je dobra ideja za zimu:icon_anal:........he,he:icon_lol:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovak nekaj se nekad na starim Golfovima delalo da se nafta ne smrzne !!
ne znam bas kolko je to sigurno ??! Mozda da se malo modificira !!??
Recimo, lajtung omotati oko grane . . .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Otkrili smo razlog pucanja pikse cilindra :icon_pidu::icon_pidu:

Jadna, nije više mogla slušati radilicu kak cvili na suvo pa joj odlučila pomoči i propustiti koju kapljicu vodice :icon_pray::icon_pray: :(clap)::(clap):


host images

Pogledajte samo ovaj ležaj sa slike kak se počel znojiti od muke :(sweat)::(sweat):


upload foto
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
A ne, to je radilica na drugoj specijali, sva sreča pa je pametni Rujo izmislil ležaje za šestu specijalu za nju :icon_lol::icon_lol: :icon_pray::icon_pray:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ovak nekaj se nekad na starim Golfovima delalo da se nafta ne smrzne !!
ne znam bas kolko je to sigurno ??! Mozda da se malo modificira !!??
Recimo, lajtung omotati oko grane . . .
ja sam uradio grejac nafte preko zime na mom golfu. namoto bakarnu cev[ za sipanje plina u bocu]
oko izduvne cevi i 15cm od nje izvode prspojio o creva pa onda u filter .super se pokazalo samo sto sam kad otopli raskacivao da se nepregreva nafta za dzaba.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
A ne, to je radilica na drugoj specijali, sva sreča pa je pametni Rujo izmislil ležaje za šestu specijalu za nju :icon_lol::icon_lol: :icon_pray::icon_pray:
da vidis kakve sam ja zaticao pogotovu kad kupe vozilo a nemaju veze o mehanici uopste. frajeri stave aluminijumsku foliju preko takvih lezajeva ili cak i traku od limenke zam zaticao. naspu cak i sae90 u motor posle takvih majstorija.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
da vidis kakve sam ja zaticao pogotovu kad kupe vozilo a nemaju veze o mehanici uopste. frajeri stave aluminijumsku foliju preko takvih lezajeva ili cak i traku od limenke zam zaticao. naspu cak i sae90 u motor posle takvih majstorija.

Znaći na ruju može i drveni ležaj kao na tanjuraće .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Nafta se ionak zagrije jer se preko povrata vrača mlaka u rezervar, a ako se smrzne prije ionak taj grijač nema funkcije.

@ Vica.
Kaj da ti velim i sam sam tak nekad delal kad sam bil prisiljen u nedostatku dijelova
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
U ona vremena je jedino problem bilo naci instrument pleh(limenku).Vecina mehanicara nije nalazila plehove pod lezajima vec ih je i ugrađivala nekad.Specijala se radila na terenu tad.Nekad je dio bio vrijedan ko zlato.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
U ona vremena je jedino problem bilo naci instrument pleh(limenku).Vecina mehanicara nije nalazila plehove pod lezajima vec ih je i ugrađivala nekad.Specijala se radila na terenu tad.Nekad je dio bio vrijedan ko zlato.
Jel se sečaš onih limenki od ulja?
Ma znam da se sečaš :(clap)::(clap):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sjecam se ja njih.Problem je bio sto su one malo deblje od danasnjih limenki.Uglavnom su sluzile za (hehehhe) trecu specijalu.Ja sam prilicno mlad za neke tadasnje proizvode al jebiga i poceo sam se ovim poslom baviti ko vrlo mlad.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
kupiš seleniju motorne ulje pakirano pa 2 litre i dobiš i dans limenku
za instroment lim
 

Najnoviji postovi

Na vrh