• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
Uzemljenje je gratis sa željeznim kotačima :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
moj prijedlog za uzemljenje
2faf027cfcdd5220271e6821967bb875.jpg
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,579
Jel sad EHR na redu ??

Ne Željko EHR mi nije potreban, ovo smo ugradili ove osigurače samo da se ne zajebavamo sa onim fabričkim osiguračima jer čim negdje spoj odma pregore a sa ovim automatskim toga nema, oni ako je negdje kratki spoj samo iskoče a nemogu pregoriti i onda tražiš gdje je problem. Onu fabričku kutiju sam zajedno sa osiguračima bacio u smeće jer nisu nizašta.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Aaaaa...ti auspuh gledaš radi rupe..?...evo .svaki dam nešto naučim od vas..zato vas volim
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,579
Zanima me ako bi na ovu T račvu priključio još jedno crijevo (cilindar) dali bi to onda moglo raditi bez onog prioritetnog ventila?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
prvo objasni gdje ti ide druga strana T račve tj gdje ti ide crijevo koje je uvrnuto na T račvu ?
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
pozdrav ekipa.imam jednog ursusa u ponudi za kupit ali nabija pritisak u kiler i ulje se jako grije kaže vlasnik.mislim ga uzet i složit,e sad ovaj pritisak što nabija najvjerojatnije je brtva glave ali zakaj bi se ulje grijalo.jel imao neko slična iskustva ili zna neko o čemu bi se točno radilo.hvala vam unapred.pozdrav.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dihtung glave , čep u glavi, puknuta glava , puknuta piksa nešto od toga .
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,477
Ako je brtva otisla jel nebi nasuo vodu u cilindar?
Jel se mora ravnat glava svaki put kad se mjenja brtva?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,477
Cemu? Koje su nuspojave ako se ne poravna?
Ajd ako radi par tisuca sati od novog(generalne) ali 10-100 sati nakon cemu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh