• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

jozha25

Novi član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
22
ja baš i nisam kompetentan za odgovoriti na to, slabo kupujem dijelove, ali kad mi je nešto zatrebalo, uglavnom sam tamo uspio nac po razumnoj cijeni...

ali vjerujem da oni koji su cesce tamo kupovali mogu to bolje ocjeniti...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Vidio sam da neki stavljaju i od zekana. Kvalitetniji i malo tiši.
Mišljenja sam da te cifre što spominjete, uopce nije skupo.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Trgo agencijaje dosta solidna sa cijenama ali nemaju neke velike komade za zekija i medu nego potrosne djelove. Ja sam par puta narucival od njih jer imaju dobar net katalog, jednostavnu narudbu, sve nacine placanja i vecinom je sve naruceno bilo vec drugi dan doma a i za narudbe vece od 500kn je dostava besplatna.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Na ursusu c-360 kardanska osovina mi ima lufta negdje, nekih 5mm ju možeš pomicat nutra van, kaj se tu moglo dogodit?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Pa izvuci je van i vidit ces daj je nesto se poderalo ili je seger puko,lakse je sad dok nije guzva sa poslom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
5mm na takvom stroju nije luft, to je čak i preknap
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Hidro pumpa me sekira.
Kad upalim kardan neko vreme radi pa prestane i nece dok neupalim preko brzina,cak malo vislje,tad proradi pa kad vratim direkt opet neko vreme radi da stane. Nadam se samo da ga necu morat raskopust u sitne djelove.
Pomagajte!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Možda se otpustil šaraf koji drži vilicu.
U svakom slučaju poklopac hidraulika dole i ulje van da vidiš kaj se događa

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mog kolege sličan slučaj polugica koja gura vilicu bila jako potrošena a utvđivač vilice isto potrošen fulal je sam od sebe i tri zuba kolega za malo novaca riješil problem ali boji se župniku na ispovijed koliko je skidal one gore :icon_weed:
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Moglo bi biti bas to jer poluga normalno radi i sto se tice kardana uključuje u oba polozaja a ta vilica samo pumpu pali.
Probat cu pa javim sta sam otkrio.
 

roten

Član
Tu od
20 Velj 2014
Poruka
33
imam ursusa c360 svake godine pripremam zemlju za sjetvu tanjuracom vozim se ko idiot po cijele dane i onda vidim da jedan covjek tjera rotodrljacu 2.5 m s zetorom 60 ks bez prednjeg pogona neznam koji tocno model on u jednom ptrohodu napravi ono za sto se ja po istom moram vozite 4 -5 puta jel neko stavio rotodrljacu na njega i kako je isla molim vas odgovor makar zna m da je min snaga za 2.5 metra 78 ks i to rotobrane s nozevima a ne klinovima
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja imam lely 2,5 m sa šupljim valjkom i posuđival sam rođaku koji ih je tjeral sa Ursusom 355 i išel je bez greške .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Video je takav kakav je, ima i drugih videa, ore sa tim istim Ursusom i plugom IMT 610.05 u trečoj brzoj, tako da mu je dosta lagana zemlja, a sad ne znam kakvu ti zemlju imaš?
 

roten

Član
Tu od
20 Velj 2014
Poruka
33
kod nas je zemlja takva kakva je orem s dvobraznim plugom 10" i to u drugoj mogu reci da ga traktor dobrano osjeti iza sebe a kad je mokrije niti ne pokusavam na zemlju neki koji pricaju da oru s dvobraznim12" ili 14" ne vjerujem im to da traktor vuce osim ako zemlja nije pjesak
malo smo skrenuli s teme moje prvotno pitanje je bilo ursus +rotofrljaca 2.5m
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidio sam neki dan Ursusa c360 i RD 2,5m, rotirao je uz cestu i ide sasvim dobro, nisam slikao jer sam vozio.

Za pripremu za sjetvu žitarica i kukuruza nez brige tjeraš takvu rotobranu jer netreba ići duboko, max 10 cm, a to tjera bez greške.
A ne vjerujem da imaš nešto puno hektara za napraviti godišnje tako da mu neće biti ništa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh