• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ne patim za time. Koliko će se to kod mene naraditi i ovo mu je previše :LOL:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Ne patim za time. Koliko će se to kod mene naraditi i ovo mu je previše :LOL:
Onda bar stavi naljepnicu C-1004 ;)

Koja je godina? Jel to 75 ili 82ks?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Mislio sam da će biti neki Zetor ali dobro,nije loš toliko ni 904.Nek je sa srećom i da te dugo služi!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Boro, pa to je Zetor, samo s poljskom kabinom i limarijom.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
ZJ, piše u prometnoj 66 kW. 1988 godina.

Borislav, tražio sam Zetora, ali ništa pametno nisam našao za novce koje imam i odustao sam od kupnje trenutno i ovo izleti, otišli pogledali i eto ipak uzeo.
 
  • Like
Reactions: ZJ

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Čestitke,jel on ima power kao veća braća tipa 1614.Jako masivan traktor za svoje ks
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Boro, pa to je Zetor, samo s poljskom kabinom i limarijom.
Znam ali mislio sam da će uzeti nekog 72 ili 7745.

Borislav, tražio sam Zetora, ali ništa pametno nisam našao za novce koje imam i odustao sam od kupnje trenutno i ovo izleti, otišli pogledali i eto ipak uzeo.
Pa dobro, dobar je i ovaj Ursus, još imaš i prednji utovarivač i mislim da ga nisi puno platio. Kod mene neki čovjek ima istog 904 ali on samo radi u šumi sa njim ali kod njega su prednje gume dosta veće
 

Najnoviji postovi

Na vrh