• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

Marko355

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
4,361
Vjeko, ima power kao i veliki.

Kupljenec, ja što sam hvatao, hvatao sam :LOL:

Borislav, ti Zetori koje si naveo su daleko skuplji od ovog Ursusa. Ja sam tražio takve modele bez prednje vuče (7211 i 7711) i gledao sam nekoliko komada u mojoj okolici. Bili su skuplji od ovoga, a uloga još par tisuća kuna najmanje.
Ovaj je bio dosta dugo na oglasu, ali je slikan u blatu do koljena i on sam jako prljav i nije mi uopće bio privlačan za otići pogledati. Nakon nekog vremena vlasnik je obnovio oglas sa malo pristojnijim slikama i malo manjom cijenom i na nagovor nekih kolega ipak odem to pogledati. Na kraju kad smo ga isprobali, uopće i nije tako loš traktor, ima nekakvih sitnica za srediti, ali tocje sve normalno, nije novi traktor.
Nisam još ništa radio sa njim, malo sam se provozao i za sada mi se sviđa. Vidjet ćemo kad ga u poslu isprobam.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
16,811
Koja je godina?
Ima li sinkro mjenjač ili "crash shift"?

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
4,503
Izbacis u ler, drmnes kvacilo malo međugasa, ponovo kvacilo i u brzinu. Malo prakse i nauci se... Sreca ima mp pa ne treba cesto saltat.

Marko355

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
4,361
Zasad sam skužio da izbacim, držim u leru sa kvačilom dok ne padnu okretaji, i onda ubacim u višu i upada kao auto.

U nižu sa duplim kvačilom i međugasom i isto ide kao auto. Tako i 355 šaltam i ide odlično.

Matija_E30

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
218
Marko čestitke na prinovi. Nek samo dobro služi.
Sad trebaš i neke prilljučke za njega 😁

I ne sumnjam da će bit posložen i osvježen kak spada 🔧🔧

Najnoviji postovi

Na vrh