• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uvoz stroja iz Kine

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nadam se da je sve uredu s vidom i da se postovi čitaju s razumijevanjem...

Tek sam se ubacio u temu i samo prokomentirao dio Vašeg posta o tome "Tko je lud dati nekome nešto na slijepo."

A za agencije napisah u većini slučajeva se desi da te takozvane agencije i agencijice zivakaju da daš avans, a kasnije kud koji, mili moji... Stečaj, agenti nestali kao i agencija i više se nemaš od koga domoći svojih novaca. Dakle ne svi, ali dobar dio tako radi.
 

muric9

Novi član
Tu od
15 Pro 2019
Poruka
6
Aha,a sorry... a stecaj i te fore,haha pa to je prisutno svugdje,zar ne?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Kolega ako smijemo znati, kaj si kupio iz kine? Kolko se to ceka da stigne ?
Kako si sam to sastavio sve , jel obicno sve stize raskopano do zadnjeg serafa da lakse zagurnu u kontejner.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

muric9

Novi član
Tu od
15 Pro 2019
Poruka
6
Uglavnom ovako, ovisno o proizvodu, ja sam uvozio nekoliko balirki za sjeno i led rasvjetu, roba je stigla u Rijeci, brod cca 38-40 dana, carina 1-2 dana i to je to.. a ovisno sta te zanima pogledaj cijene za zračni prijevoz...

Led rasvjetu inače prodajem imam trgovinu, a ovo sam kasnije uvezao za nekoliko prijatelja sve preko ovih i meni je bilo ok, platio uslugu i sve ok mi dolazi na adresi
 
Na vrh