• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Å to kažete na ovu Valtru?
Obrisan neispravan link.


Valtra s pregibom:
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ova Valtra sa pregibom mi se nikako ne dopada , mislim da bi ovo bio bolji traktor slične namjene ?
Isto tako mislim da je i puno skuplji od Valtre :-(

http://www.rigitrac.ch/

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Otvorit ču temu Rigitrac pod ostali traktori buduči da nisu tako poznati. I ja sam čuo da su jako skupi, po mojem bolje uzeti Valtru! Zašto ti se ne sviđa Valtra s pregibom!
 
R

Ratarko

Guest
Pojma nemam , jednostavno se nebih želio voziti u takvom traktoru.
Sigurno je to dobar traktor ali meni je ružan ( taj sa zglobom ).
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Pojma nemam ali si za smiješno male novce mogao kupiti 190 KS model preko Poljopskrbe , baš u ono vrijeme kada sam se ja lomio koji traktor da kupim . Možda onda i ti manji modeli prate takav odnos cijena , moraš nazvati trgovca pa pitaš ili na sajam majstore , na sajam 8)
 
B

bajki

Guest
.

Gledao sam Valtre na sajmu u Osijeku. Cijene su bile malo više od cijena MF, za cca 2-3000€. Nisam se raspitivao koja je oprema uključena u cijenu.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Inače, na sajmu u Gudovcu sam svake godine skoro od početka. Imamo tamo štand sa cviječem. Naravno da ču pogledati. Na prošlom mi se činilo da cijena za onu plavu Valtru oko 200ks i nije tako velika s obzirom na karakteristike. No, nemam potrebe za tako velikim strojem kao vi, više ih simpatiziram.
 
R

Ratarko

Guest
Taj od 200 KS sam rekao samo zato što sam za njega ja pitao cijenu prije jedno pola godine a kako je on bio prilično jeftin pomislio sam da bi onda i ostali modeli Valtre mogli pratiti taj trend ali sam i rekao da to moraš sam provjerit . Evo bajki sada kaže da su skuplje od MF-a , to nisam znao , mislio sam da je obratno . MF je po meni skup traktor a Valtra je onda još skuplja ...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
serija A 85 88ks 34.500eur
N 91C , 101ks 36.490eur
101 , 110ks 42.700 eur
 
R

Ratarko

Guest
To bi bilo sa PDV-om ili ne ?

Evo dodatak , stigao mi je upravo Agro Glas sa tim cijenama.
Cijene su bez PDV-a i sa uračunatim sajamskim popustom , znači preskupo ako se mene pita


Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
odlican,zadruga u lovasu ima valtre,ali su prilicno skupe..pa ja o njima ne razmisljam..
 
B

Bobo

Guest
Prije MF, nego valtra, ali samo zbog cijene. No vlatra mi se svidja sto ima i volan iza, pa se traktor moze iskoristiti za doslovce sve i svasta...

No, MF je ipak MF i jeftiniji je od valtre...
 

Najnoviji postovi

Na vrh