• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valtra

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
R

robert

Guest
meni se ne svidja hauba odnaprijeda,kao da su je uhvatili,pa razvlacili :lol:
 
B

branko

Guest
zjockoo
a simpatiziram Valtru i Claas na prvom mjestu...jednostavno sviđa mi se dizajn, samo baš ne i cijena
jel si vidio onoga na selnici , samo neznam koji je tocno model mislim da je 205 ks, necak ga je u nedjelju v koprivnici poslikal , mozda ga nazicam da stavim tu slike (on bude vjerojatno na fp stavil) .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Jesam, jučer, u prolazu. Super izgleda! Claas mi se jako sviđa! E, Branko, a tko je tu kod vas kupil New Holanda TL 100? Vidil sam ga na utakmici tu kod vas i več više puta ovak... Čiji je to?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Dobar stroj u svakom slučaju! Ima puno zemlje il kaj?
 
B

branko

Guest
pa nema tak puno ,planira izgraditi stalu za krave ako opcina rijesi svoje gluposti jer prema sadasnjem prostornom planu nemre dobiti grajdevinsku za vise od 10 krava a on je namjeraval raditi za 40 komada.
 
P

Picek

Guest
isporučen prošli tjedan u Županju, T 180:
IMG_2662.jpg

IMG_2663.jpg

IMG_2664.jpg

IMG_2665.jpg
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
evo jednog Valmeta, odnosno sada Valtre

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Da , tu se vidi taj po meni čudan dizajn koji je Valmet furao sve do ovih modernih vremena odnosno dok se nije preimenovao u Valtru .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Dobro izgleda T180; koja je sad cijena tog modela? Meni se Valtre sviđaju, al ne kad imaju izduženu haubu ispred kotača i ne oni kockasti retro modeli. Evo ovaj na slici mi je sasvim ok...samo kad bi imala kraču haubu...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
zjockoo kaže:
Dobro izgleda T180; koja je sad cijena tog modela? Meni se Valtre sviđaju, al ne kad imaju izduženu haubu ispred kotača i ne oni kockasti retro modeli. Evo ovaj na slici mi je sasvim ok...samo kad bi imala kraču haubu...

I meni isto tako, N serija ima 4 cilindra i zato mi je lijep traktor jer nema izduženu haubu.

Obrisan neispravan link.
 
K

krx pozega

Guest
Ma te valtre su vjerojatno superkvalitetni traktori..ali estetski mi ne prolaze...pogotovo te neke ružne boje..ili možda nisu loše boje nego je traktor ružan :wink: :roll:
 
R

robert

Guest
meni se bas nikako ne svidja,pogotovo prednja maska i ova zadnja felga.al svako ima svoj ukus. :wink:
 
R

Ratarko

Guest
Hmm , šta ostaje za mene da oružim , kabina ? :wink: :lol:

Ma doči če i Valtra do nekog ljepšeg dizajna , ima od koga kopirati u vlastitoj kuči , MF i Fendt , samo joj treba vremena . Ovo kako sada izgleda je tek njen prvi pokušaj da pobjegne od užasnog dizajna koji je Valmet imao .
 
B

Bobo

Guest
Nebih se zalio da imam jednu vlatru u dvoristu, pa makar bila i bez haube ;)
 
P

Picek

Guest
krx pozega kaže:
Ma te valtre su vjerojatno superkvalitetni traktori..ali estetski mi ne prolaze...pogotovo te neke ružne boje..ili možda nisu loše boje nego je traktor ružan :wink: :roll:
meni osobno su žuta metalik i srebrna metalik najljepši...
imamo dva žuta trenutno a za Rijeku je naručen jedan srebrni..
osim tih boja tu su još crvena, plava, zelena i iste te boje samo metalik boje..

a što se tiče estetike, netko je u traktoru da radi kvalitetno s njim a netko da mu dobro izgleda ali da se raspada.. svakom po ukusu :p 8)

a Fendta ne može svatko imati.. :(
 
P

Picek

Guest
krx pozega kaže:
A tko kaže da je FENDT estetski najljepši...
dobro, sad se opet vračamo na to da ovisi o ukusu..
ali meni recimo je..
s obzirom da se nakon ženidbe želim vratiti u Slavoniju ako Bog da i nešto zemlje uzeti biti če valjda i za neki traktorčič... :)
 
K

krx pozega

Guest
Trenutno od kolege nam Ratarkaa nosi titulu ako ne the best onda top 5...a stvar je u tome kad vidiš fenda,makar kod mene, ona njegova ružna zelenkastomaslinasta se pretvori u zlatnu...znamo zašto...al mu zato ona crna stoji bracccccoooooooo...kakvi brzi i žestoki :wink:
 
R

robert

Guest
crno-siva svim dobro stoji.i fendtu i caseu i steyru.to je sad neki novi modni trend.jos ce i rus dolazit u toj boji :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh