• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valtra

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
.

Obrisan neispravan link. [/quote]

Meni je zelena boja lijepa,i još metalik,čak što i lijep mi je.
 
R

Ratarko

Guest
Mislim da se večina nas složila kako ta " N " serija Valtre solidno izgleda , dok se opet koplja lome oko one Valtre na prošloj stranici . Ona T 180 što je Picek poslao slike mi je malo odbojna . Da budem precizan , prve tri slike su mi super i ništa na njima me ne bode u oko , sviđa mi se dizajn ali ona zadnja slika ( slikano sa strane ) mi je upitna . Taj profil mi ne leži dobro , vizuelno :?
 
P

Picek

Guest
Ratarko kaže:
Mislim da se večina nas složila kako ta " N " serija Valtre solidno izgleda , dok se opet koplja lome oko one Valtre na prošloj stranici . Ona T 180 što je Picek poslao slike mi je malo odbojna . Da budem precizan , prve tri slike su mi super i ništa na njima me ne bode u oko , sviđa mi se dizajn ali ona zadnja slika ( slikano sa strane ) mi je upitna . Taj profil mi ne leži dobro , vizuelno :?
sve ovisi što želiš od traktora..
N serija je manja, elegantnija i samim time i okretnija, T serija je duža, nešto nezgrapnija ali zato ima i bolje težište i samim time je prikladnija za teže radove...
 
K

krx pozega

Guest
zvona kaže:
A šta fali toj boji zelenoj kod fenda zar je boja bitna

U tome i je stvar Zvona fendu dobro stoji..probaj ju zamislit na drugom traktoru..
 
B

Bobo

Guest
Jebes traktor ako je skuplji od konkurencije, a ujedno i ruzniji ;)
 
K

krx pozega

Guest
Naravno da je boja najmanja stavka,makar bi trebala biti..počeli smo o Valtrinim duginim bojama..fendt če uvijek biti fendt
 
B

Bobo

Guest
Gledajte, Valtra ili ne, lijepo je kad se moze birati boja traktora, kao i boja auta. I mislio sam da ce biti samo pitanje vremena da se i to uvede...

Za traktor i nije tolio bitno koje je boje, ali opet vidim da hiroviti ljudi po vani izvode kerefeke s bojama traktora... Neki lik je sve svoje strojeve narucivao da budu rozi?!? Majko mila naplaceno mu je kao pola traktora, ali je dobio rozi Fendt...


Koliko znam, jedini traktor kojem se mogla birati boja je bio ursus 335 koji se prodavao s plavim motorom i zutom haubom, ili sa sivim motorom i crvenom haubom... Nema nikakve razlike medju njima, ali se mogla boja birati. Za ostale traktore nemam pojma jer su svi za koje znam uvijek imali "fiksne" boje.
 
P

Picek

Guest
dobar ovaj traktor na slici gore na stranici foruma...
koga treba sponzorirati :D
 
B

Bobo

Guest
Malo je slika pre suzena, jer je bila u widescreen formatu, a nije mi se dalo igrati...

Inace, slika je sa kverneland stranice...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ako je bobo stavio sliku,što onda nije stavio nekog IMT-a? 8) mislim i to je traktor kojeg gotovvo svatko ima u dvorištu,bar 533...

malo se zafrkavam,ali ono,neki veči imt,ili čak ovaj novi sa jd motorom bi mogao osvanuti na forumu....
 
P

Picek

Guest
Bobo kaže:
Inace, slika je sa kverneland stranice...
vrhunski priključci sa vrhunskim traktorom :p :D :lol:
 
B

Bobo

Guest
Ma htio sam staviti 5136 ali znam da bi bilo na moj racun dosta zajebancije zbog toga...

Ipak sam se odlucio za ovo, jer je na slici ipak traktor, a ne IMT...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma de...pa šta te briga, ti si administrator,moderator,štaveč...da sam na tvom mjestu več bi odavno stavio.baš bi nekom smetalo,moš mislit, tako i tako se poljoprivredno imanje svakoga od nas temeljin traktorima kao što je imt,torpedo ili rakovica, a to je sve isti rang...
 
B

Bobo

Guest
Mislis da necu staviti kasnije i koji IMT, pa gadno si se prevario... ;)

Bit ce... Bit ce...
 
R

Ratarko

Guest
Dobro a zašto ja onda ne vidim tu sliku u zaglavlju ?
Ako se Picek javio mora da je slika od Valtre , e pa i ja bi ju vidio , u čemu je fora ?
 
B

Bobo

Guest
Nema fore.

Valtra (nemam pojma koja) vuce veliki kverneland plug...
 
Na vrh