• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VAUČERI

  • Temu pokrenuo gjurostrasni1
  • Datum prvog posta
G

gjurostrasni1

Guest
Evo tek smo nekako naplatili potraživanje iz 2008 a već su na pomolu novi razlozi za peglanje živaca.
Danas sam čuo da će ministarstvo ponovo poslati vaučere na adrese onih koji su ih vratili neka ih ljudi iskoriste!
E,sad me zanima a kako će se naplatiti firme koje su uzele vaučere kao sredstvo plačanja....?Npr. petrokemija....pa velika je to lova da bi se neko tako zezao....da li je još neko čuo nešto o tome.?
Usput da se pohvalim ....sinoč mi led smazo sav duhan ,šteta po mome je oko 80-90%.
 
M

MOCO

Guest
Zanima me jesu li počeli stizati novi vaučeri u iznosu od 60% poticaja za pšenicu ?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
meni još uvijek nisu iako ga očekujem svaki dan jer sam dobio informaciju da bi trebli biti do 15.10.,a ostatak od 40% u novcu bi trbao biti do kraja 10. mjeseca
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
imam informaciju da krece u ponedeljak i vaucer i ostatak novca do punog iznosa poticaja
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-codexnox jesi ti siguran da je lova koja ti je sjela od potica, ista smo županija a meni nije sjelo ništa ...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
i kodmene sve isplaćeno još 15-stoga sjeo keš, a vaučer prije 2 dana stigo
 
S

seljaček

Guest
dali možda treba sjesti neki poticaj ovih dana možda kukuruz ili rasplodne krmače ili ????
 

Najnoviji postovi

Na vrh