• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

V

VTZ

Guest
dajte ljudi rješavajte ovaj problem oko slika
i meni isto ne odobravaju se slike
nemožem da stavim neku sliku ni u tagove IMG da je vide , nemože ni bez tagova kao link , nemožem ni cijeli link od neke druge stranice da stavim

bukvalno nemožem ništa da linkujem , u temi prikolice iz kućne radinosti nema šanse da stavim neke primjere prikolica koje su dobre za prekopirati

ovo stvarno nema smisla :mad:

savoris, mislim da se radi o nečemu u tvojim postavkama...

Korisnička ploča - Mogućnosti prikaza teme:

Vidljivi dijelovi poruke - Imate opciju prikaza ili skrivanja različitih dijelova poruka, koja može biti korisna korisnicima na sporoj internet vezi, ili onima koji žele što manje šarenila na prikazu poruke.

Prikaži potpise
Prikaži avatare
Prikaži slike (uključujući priložene slike i slike u kodu) [/QUOTE]
Evo probat ću postaviti ovdje jednu fotku, samo da vidim jel slike prolaze normalno.

I apeliram na ostale forumaše da ne koriste Imageshack, jer taj servis je već odavno užasno spor, i albumi (ili više fotki o jednoj temi) se sporo ili nikako ne mogu pregledavati.

[IMG]http://i747.photobucket.com/albums/xx120/palomas_2010/2009_vtz/IMG_3004.jpg
 
Posljednje uređivanje:
W

Wilma L.

Guest
savoris, mislim da se radi o nečemu u tvojim postavkama...


Evo probat ću postaviti ovdje jednu fotku, samo da vidim jel slike prolaze normalno.

I apeliram na ostale forumaše da ne koriste Imageshack, jer taj servis je već odavno užasno spor, i albumi (ili više fotki o jednoj temi) se sporo ili nikako ne mogu pregledavati.

IMG_3004.jpg

..dobro ali daj nam link za nešto bolje pa da probamo...ono,nismo svi strućni na tom polju,ja npr!:scratch...:madmana::roll:

i još jedno pitanje..ZAŠTO IMA TAKO MALO SMAJLIĆA???:heart:

Dajte nam SMAJLIĆE da se pored posla malo i zabavimo ovdije,ponekad ne moraš ništa pisati,postaviš smajlića i sve si rekao,dajjjjte plizzzz..:heart:

I slika ti je prevelika i razvuklo mi sve na široko!SMANJUJJJJ...:rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
..dobro ali daj nam link za nešto bolje pa da probamo...ono,nismo svi strućni na tom polju,ja npr!...
ja stavljam slike preko..
http://de.tinypic.com/?t=postupload
puno mi je brži nego Imageshack
I slika ti je prevelika i razvuklo mi sve na široko!SMANJUJJJJ..
meni je slika dobre veličine,možda ti je ekran premali....:rolfer:
 
Posljednje uređivanje:
W

Wilma L.

Guest
meni je slika dobre veličine,možda ti je ekran premali....:rolfer:



:rolfer::rolfer::rolfer:...

he,he..tvrdim da meni nije premali..khm..:oops:,negoooo da nije tvoj preveliki?!?:oops:...:supris:
Ekran mislim!:rolfer:

:heart:..hvala za link mada nisam ziher da ču prokužit...:scratch
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
[/B]


:rolfer::rolfer::rolfer:...

he,he..tvrdim da meni nije premali..khm..:oops:,negoooo da nije tvoj preveliki?!?:oops:...:supris:
Ekran mislim!:rolfer:

:heart:..hvala za link mada nisam ziher da ču prokužit...:scratch

Kad ga stavi nevidi se jel mali ili veliki...... mislim post i slika
@wlenarsi znam da 403 znači zabranjeno smo toga prije nije bilo, a i kak meni moja slika koju sam stavio može bit zabranjena u jednoj temi a u drugoj temi nije zabrenjena ha :heart:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
[/B]


:rolfer::rolfer::rolfer:...

he,he..tvrdim da meni nije premali..khm..:oops:,negoooo da nije tvoj preveliki?!?:oops:...:supris:
Ekran mislim!:rolfer:

:heart:..hvala za link mada nisam ziher da ču prokužit...:scratch

Ja slike stavljam preko photobucketa. Zadovoljan sam.:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kad ga stavi nevidi se jel mali ili veliki...... mislim post i slika
@wlenarsi znam da 403 znači zabranjeno smo toga prije nije bilo, a i kak meni moja slika koju sam stavio može bit zabranjena u jednoj temi a u drugoj temi nije zabrenjena ha :heart:
Tak je bilo i kod mene, ali mi je Zbalija to riješil dok je još bil tu.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Mislim da to nije greška do foruma ,nego do stranice preko koje uplodate.
Meni također nekad neče preko nekoe stranice,pa uplodam preko druge i sve radi!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Upland preko imageshack jel ima još koja preko koje je moguće, malo sam lumen :madmana::madmana:za te stvari, mislim snalazim se , al braćo ima toga po interntu more
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
To to, to je to hajde da .......... :drinkers::drinkers:
Hvala care ajmo dalje.... gas gas,,,, gas gas
 
W

Wilma L.

Guest
Kad ga stavi nevidi se jel mali ili veliki...... mislim post i slika
@wlenarsi znam da 403 znači zabranjeno smo toga prije nije bilo, a i kak meni moja slika koju sam stavio može bit zabranjena u jednoj temi a u drugoj temi nije zabrenjena ha :heart:

:rolfer:...
Ne paše ti slika na temu:rolfer:..pametana mašina neće iste slike na više tema!:rolfer:

Zezam se naravno!:cool:
:heart:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
molim pomoč oko postavljanja slika na forum, onaj zadnji deveti korak me zanima ,nemam neko veliko informatičko znanje, znači ako može sa slikama taj forum code i taj link kako prekopirati.
 
V

VTZ

Guest
molim pomoč oko postavljanja slika na forum, onaj zadnji deveti korak me zanima ,nemam neko veliko informatičko znanje, znači ako može sa slikama taj forum code i taj link kako prekopirati.

Za direktno Copy-Paste postavljanje slika, trebaju ti kodovi koji ispred samog linka ili adrese imaju uglate zagrade .[]:

(IMG)...xyz.....(/IMG)

Znači, kopiraš kod s uglatim zagradama, i zaljepiš ga u odgovoru
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Poštovani korisnici Poljoprivrednoga Foruma, neznam jeste li primjetili, ali odlučili smo malo urediti forum, jer se više nezna tko pije,tko plaća, teme svakakve posvuda, istih tema po nekoliko....
odlučili smo to dovesti u red, da je lijepše za vidjeti, pa eto ovih dana smo se primili posla, kad će bit gotovo, nezna se još, ima posla puno, ali evo možete pogledati u podforumu SDF kako će to izgledati...
neke teme će se spajati, neke brisati, i kako to već ide...
sve kritike i pohvale su dobrodošle...

p.s. stariji korisnici foruma, možda ćete primjetiti da imate manji broj postova, to je zbog toga što su obrisani svi oglasi stariji od 1 mjeseca 2010. godine, jer ih je bilo strašno puno, a nikakve koristi od njih...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
p.s. stariji korisnici foruma, možda ćete primjetiti da imate manji broj postova, to je zbog toga što su obrisani svi oglasi stariji od 1 mjeseca 2010. godine, jer ih je bilo strašno puno, a nikakve koristi od njih...
To nije pošteno , ali je znak da manjka prostora na servere ,a to znaći odlazi sve u ku ra c .
 

Najnoviji postovi

Na vrh