• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
To nije pošteno , ali je znak da manjka prostora na servere ,a to znaći odlazi sve u ku ra c .

možda nije, ali ako ste samo tu radi skupljanja postova...:scratch:scratch
to se davno spomenulo da će se obrisati, a evo sada se počelo sa uređivanjem, pa eto...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda nije, ali ako ste samo tu radi skupljanja postova...:scratch:scratch
to se davno spomenulo da će se obrisati, a evo sada se počelo sa uređivanjem, pa eto...
Ako čemo tako onda možeš (ti , vi , oni -nebitno tko udara bubanj) obrisati sve do od prije 30 dana , onako nitko (možda) ne čita stare postove nego udri ispočetka .
To (možda) ima smisla na nekim temama tipa gdje mi je čep za ugradnju termostata ali neke teme tipa sijeno , kukuruz , lavanda itekako nema .
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
kad smo vec kod broja postova, na forumu di sam bio admin, složil sam da se postovi ne broje u ˝OSTALO˝ i sličnim pod forumima

baš na mom primjeru se vidi da imam 80% postova u tom podforumu i ako nastavim stavljat slikice i kopirat viceve s xyz adresa, imal bum više postova nego netko je je pridonio samoj srži ovog foruma.

meni to nije bitno, ali pouzdano znam da bi neki prodali dušu vragu za stotinjak postova.


LP
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ako čemo tako onda možeš (ti , vi , oni -nebitno tko udara bubanj) obrisati sve do od prije 30 dana , onako nitko (možda) ne čita stare postove nego udri ispočetka .
To (možda) ima smisla na nekim temama tipa gdje mi je čep za ugradnju termostata ali neke teme tipa sijeno , kukuruz , lavanda itekako nema .

Kak nema smisla, tebi su zanimljive teme traktori i strojevi , nekima recimo meni je važno sve i sijeno i kukuruz i stoka itd. Da @mrki88 radi posao kak treba radi i nek dalje radi.
Što se tiče postova ja nisam ovdje radi postova već isključivo radi razmjene informacija i poslova. Nisam dugo na forumu i u ovo kratko vrijemo upoznao sam mnogo predivnih ljudi koji su spremni pomoć usred noći. Sklopio sam i nekoliko poslova, eto tak da nije baš sve za brisat.
Netko je rakao da postovi i teme koje nisu aktivne više mjeseci se automatski brišu po meni treba da se brišu jer znači nitko nije više zainteresirn.
@mrki88 pozdrav.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ako čemo tako onda možeš (ti , vi , oni -nebitno tko udara bubanj) obrisati sve do od prije 30 dana , onako nitko (možda) ne čita stare postove nego udri ispočetka .
To (možda) ima smisla na nekim temama tipa gdje mi je čep za ugradnju termostata ali neke teme tipa sijeno , kukuruz , lavanda itekako nema .

Puki, ne briše se ništa drugo, osim starih oglasa i tema koje su davno otvorene, a u njima dva komentara, a one se samo brišu u slučaju da se nemaju dodati kakvoj većoj temi sličnog smisla....

nemoj da se svađamo, jbga ovo radimo da malo olakšamo preglednost foruma, i da ga nemoramo čitati sa živciranjem...
ja prvi znam koliko sam tu dobrih i korisnih stvari naučio i čuo od ljudi, kaj misliš da bi brisal takvoga nešto?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puki, ne briše se ništa drugo, osim starih oglasa i tema koje su davno otvorene, a u njima dva komentara, a one se samo brišu u slučaju da se nemaju dodati kakvoj većoj temi sličnog smisla....

nemoj da se svađamo, jbga ovo radimo da malo olakšamo preglednost foruma, i da ga nemoramo čitati sa živciranjem...
ja prvi znam koliko sam tu dobrih i korisnih stvari naučio i čuo od ljudi, kaj misliš da bi brisal takvoga nešto?
sory mrki jednostavno mi je promaklo ovo stari oglasi , ispričavam se .. to mi i treba , sad me je sram
anon.gif
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
sory mrki jednostavno mi je promaklo ovo stari oglasi , ispričavam se .. to mi i treba , sad me je sram
anon.gif

sve 5, bitno da smo se razmeli,tj. da ti je došlo iz :butthead: u :madmana:....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Mrki, a vidim da ste promiješali i redosljed tema :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
stari,jbga radi se...
kad bu gotovo, bit će kak su bile, nemaš frke... ;)
Onda dobro, jer ja sam več razmišljal gde bu tebi prva, a gde ostale :lol: ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Poštovani korisnici Poljoprivrednoga Foruma, neznam jeste li primjetili, ali odlučili smo malo urediti forum, jer se više nezna tko pije,tko plaća, teme svakakve posvuda, istih tema po nekoliko....
odlučili smo to dovesti u red, da je lijepše za vidjeti, pa eto ovih dana smo se primili posla, kad će bit gotovo, nezna se još, ima posla puno, ali evo možete pogledati u podforumu SDF kako će to izgledati...
neke teme će se spajati, neke brisati, i kako to već ide...
sve kritike i pohvale su dobrodošle...

p.s. stariji korisnici foruma, možda ćete primjetiti da imate manji broj postova, to je zbog toga što su obrisani svi oglasi stariji od 1 mjeseca 2010. godine, jer ih je bilo strašno puno, a nikakve koristi od njih...

tako i treba,malo reda uvest jer se neke teme bez veze otvaraju
ali kako sada podesiti da mi najnoviji postovi budu prvi,a ne po abecedi ko sada trenutno,da ne moraš listati bez veze i gubit vrijeme...:scratch
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
tako i treba,malo reda uvest jer se neke teme bez veze otvaraju
ali kako sada podesiti da mi najnoviji postovi budu prvi,a ne po abecedi ko sada trenutno,da ne moraš listati bez veze i gubit vrijeme...:scratch

Ja treba napravit reda,,,,jer ovako ima,,,kad tražiš upit,,,po nekoliko istih tema,,neke su mrtve,,,još od predlani,,,,slažem se da se malo reda uvede...

Meni jučer nisu teme bile po redu,,,ali vijerojatno kad se vavrši,,,če sve leč na misto.....

I pitanje,,,naime,pita sam di mogu podesit,,,da mi se ne odlogira svaki put kad ništa ne pišem,po par minuta,,,,,,dali se može podesit,da budem prijavljen dokle ja oču,,,,nači kad se ja odlogiran,,,a ne da me on sam odlogira............:scratch:scratch:scratch
 
V

Vjerni983

Guest
E bravo BAGERISTA i ja bi štel nekaj znati po tom pitajnju...jel se da to kak nariktat??
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
E bravo BAGERISTA i ja bi štel nekaj znati po tom pitajnju...jel se da to kak nariktat??

imaš opciju "zapamti me" pa stavi tamo kvačicu prije logiranja
 
B

BAGERISTA

Guest
imaš opciju "zapamti me" pa stavi tamo kvačicu prije logiranja

Jesam,,,,,napokon san riva kapit,,,,malo mi teže gre u :madmana:,,,,ali eto hvala svima od:heart::heart:,i tebi .........................:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
E bravo BAGERISTA i ja bi štel nekaj znati po tom pitajnju...jel se da to kak nariktat??

Evo kako je MTD001,reka,,,,tako napravi i nema zime,,,fercera,,ko kralj,,,,a ne onako dok riješiš na wc-u.....opet se logiraj.............:rolfer::rolfer:
 
K

KRESO

Guest
zašto mi post prvo mora dobiti zeleni svjetlo od moderatora da bi bio objavljen ?
 
B

Bobo

Guest
A ljudi ja stvarno nemam pojma u cemu je problem kod Kiraja i tebe... mozda jos netko ima problema, ali ja to ne znam rijesiti... usporedjivao sam nasumicno odabranog korisnika koji pise komentare na forum i kirajev i nisam nasao nista da se razlikuje u postavkama...

Preporucam da svatko tko ima problema s komentiranjem na forum posalje zaji privatnu poruku da on to rijesi, jer ja ne znam u cemu je stos...
 
Na vrh