• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
to se meni jednom desilo,a i 2 posta su mi bila izbrisana.....:scratch
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pa sam ja vamareko da nemogu stavit slike pa moram stavit na image shack pa sam stavio pod potpis da se mogu vidjet.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dali može neko obrazloženje zašto je izbrisana tema Tomo ili Yanmar . :?: U toj temi je bilo puno informacija slika i komentara . Smatram da je tebala ostati .
Isto sam pitanje postavio i Mrkiju on mi je rekao da nije obrisana nego je prebačena pod Yanamr , nisam ju pronašao .
Slažem se sa tim da moderatrori uređuju forum , i brišu teme koje imaju par postova , teme na koje nitko nije odgovorio i slično . Jednostavno mislim da bi tu temu još mnogi pročitali . I sam sam se znao vraćati na tu temu i pregledavati je .
Kao što sam i rekao na početku dali može nekakvo obrazloženje .
Unaprijed hvala
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Dali može neko obrazloženje zašto je izbrisana tema Tomo ili Yanmar . :?: U toj temi je bilo puno informacija slika i komentara . Smatram da je tebala ostati .
Isto sam pitanje postavio i Mrkiju on mi je rekao da nije obrisana nego je prebačena pod Yanamr , nisam ju pronašao .
Slažem se sa tim da moderatrori uređuju forum , i brišu teme koje imaju par postova , teme na koje nitko nije odgovorio i slično . Jednostavno mislim da bi tu temu još mnogi pročitali . I sam sam se znao vraćati na tu temu i pregledavati je .
Kao što sam i rekao na početku dali može nekakvo obrazloženje .
Unaprijed hvala

moja greška...:oops::oops:
nije obrisana tema, već sam ju dodao nekoj drugoj, mislim da u onu o yanmaru koja postoji sada, znači svi postovi su tu, a samo je drugi naslov teme...
isto je u tu temu dodano još par manjih drugih tema koje su bile vezane uz yanmar traktore, tako da sve piše u jednoj temi....
rekao sam da se ništa neće brisati sem starih oglasa, tako je i bilo...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
PONAVLJAM OPET:twisted::twisted::twisted::twisted:

Post koji je citiran sa više od 1 slike ODMAH se briše,ljudi pa nije valjda neki problem da se obriše link od slika u postu i samo tekst da se citira ili JEDNA slika samo..Do sad sam obrisao dosta postova u vezi toga..Dajte malo premislite...
 
B

BAGERISTA

Guest
I meni pobijegne koji put,,,,pa citiram ko da san početnik,,,pa evo isprika,,,i nadam se da če bit dalje uredu..........8)
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
Molio bih vas iskusne forumaše da mi objasnite kako se isključi da dobivam mailove od foruma tj, na svaku temu na kojoj pisem dolazi mi mail da je netko drugi odgovorio na tu temu.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Molio bih vas iskusne forumaše da mi objasnite kako se isključi da dobivam mailove od foruma tj, na svaku temu na kojoj pisem dolazi mi mail da je netko drugi odgovorio na tu temu.

Na korisničkoj ploči odi na " Brzi linkovi " tu uđeš u " Uredi opcije " , zatim odeš na " Zadani oblik predplate na temu " , i tu odabereš opciju " Nema obavještavanja putem maila " , i dolje sve to potvrdiš " Spremi promjene " i to je to .
Pozdrav Žuti
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
Na korisničkoj ploči odi na " Brzi linkovi " tu uđeš u " Uredi opcije " , zatim odeš na " Zadani oblik predplate na temu " , i tu odabereš opciju " Nema obavještavanja putem maila " , i dolje sve to potvrdiš " Spremi promjene " i to je to .
Pozdrav Žuti

Hvala puno...
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Veličina slika

Nikako nemogu postavit slike u veličini 800x600 ,zna li netko zašto mi uvijek na oglasu izlaze u veličini 116x87 , gdje sam pogriješio?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
gdje uploaduješ slike ? da ti nije uključena opcija ''resize'' pa te to zeza
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Na Imageshack ,inače imam prikolicu koja bi tebi bila interesantna ali se ovako slabo vidi...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
videl sam linkove,slikal si u premaloj rezoluciji,na fotiču podesi il mobu veču rezoluciji il 800x600 ili veču. i onda bu dobro.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ovo je tvoja slika

i tu na njoj treba bit 800x600 i onda se bude vidla a ne 116x87.
znači povečaj rezoluciju i nemoj fokusirat nego se približi.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Jel mi može netko pojasnit kako da si stavim sliku profila???
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jel mi može netko pojasnit kako da si stavim sliku profila???

Ti imaš sliku profila :scratch , dali si mislio na avatara:scratch

Evo stavio sam ti sliku avatara istu kao i sliku profila .

Ako nešto nevalja javi pa ćemo probati riješiti .
 
Posljednje uređivanje:

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Hvala svejedno,trebao sam sliku profila,ali u međuvremenu,dok sam tražio pomoć,sbašao sam se kako da je postavim....
 

Najnoviji postovi

Na vrh