• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nekoliko zadnjih dana kod mene nisu označene teme koje pratim. Jel to samo kod mene ili i kod drugih?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Kod mene nema ikone smajlića, i primjećujem promijene u uploadanju slika.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Viš, smajliće nisam primijetil. :(
A ne vidim ni pregled posta.
Edit:
smajlića je iscrtal prema shortcutu (dvotočka + zagrada)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Smajliće imam, ako lajkam sa moba, na tipkovnici moba.😆😆
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Još ima mesta na traki. Smajlići se često koriste i bilo bi zgodno da su stalno na traki.

Marko,
nisam mislil na informaciju koliko praćenih poruka imam nepročitanih nego na oznaku na tim porukama. Kad sam prije otvoril sve nepročitane od prošli put, praćene su bile označene. Meni jako zgodno.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Taj bro :unsure: j nepročitanih postova se promijenio, prije bilo cca 130 a sada 16.
Ta je neka promjena pred nekoliko dana, isto i kad je i promjena za smajliće.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Ova oznaka mi nedostaje. Može li se nekako uključiti?
Gdje je to bilo prikazano, daj mi uputu kak si klikao prije da ti je to bilo prikazano, ja to nisam vidio uopće?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Taj broj nepročitanih postova se promijenio, prije bilo cca 130 a sada 16.
Updejtano je na zadnju verziju pa ima sitnih promjena očito.
Daj objasni ovaj problem 130 > 16, nisam skužio.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ova zadnja verzija je (meni) očajna u usporedbi s prethodnom. Citiranje ne izgleda lijepo kao prije, teže je za uređivanje.
Kod teksta fali podcrtavanje u boja osnovnom redu. Ah da, boje su neke čudne, tamne.

Zaja, može li se napraviti da kod zahvala (like) postoji poveznica na poruku (post) na kojeg se ta zahvala odnosi? To bi bilo (po meni) jako korisno, poput poveznica koje postoje na zadnje napisane poruke (jedno i drugo ispod zvončića).
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Updejtano je na zadnju verziju pa ima sitnih promjena očito.
Daj objasni ovaj problem 130 > 16, nisam skužio.

Nije nikakav problem, samo sam primjetio (kao jedno od promjena). Na gornjoj traci kod zvončića (je brojka koja prikazuje nepročitane poruke), prije je bila brojka kako sam naveo a sad je (recimo 3 -4). Ali to se odnosi na svakoga (koje poruke nisu pročitane) u njegovom pregledniku. Znači da se to odnosi na svakog člana ponaosob.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Fala za smajliće i oznake nepročitanih praćenih poruka. :ppozdrav:
Označavanje praćenih tema od prije par dana dela. Pored praćene poruke je zvončić, a prije je bila oznaka oka, kao zaokruženo na sliki u mojem postu 109.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Citiranje ne izgleda lijepo kao prije, teže je za uređivanje.
Ne znam više kak je prije izgledalo, to mogu promjeniti niije problem.
Kod teksta fali podcrtavanje u boja osnovnom redu.
Mogu to dodati.
Ah da, boje su neke čudne, tamne.
To sam ja promjenio na cijelom forumu, jesenske boje. :)
Zaja, može li se napraviti da kod zahvala (like) postoji poveznica na poruku (post) na kojeg se ta zahvala odnosi? To bi bilo (po meni) jako korisno, poput poveznica koje postoje na zadnje napisane poruke (jedno i drugo ispod zvončića).
Aha kužim na što misliš, baš čudno da to nije povezano na post kad već dobijemo obavijest. Pitat ću na Xenforo forumu ima li ta opcija.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Ok, pogledat ću boje malo detaljni pa promjenim što treba.

može li se napraviti da kod zahvala (like) postoji poveznica na poruku (post) na kojeg se ta zahvala odnosi?
Napravljeno :)
 
  • Like
Reactions: ZJ
Na vrh