• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
koji mi k...c stalno vraća teme koje sam pročitao da su nepročitane svaki put kada otvorim forum?!?!?!?!?!:mad::evil:

prijava mi je zapamćena, a svaki put kad otvorim forum, on meni opet označi teme koje sam ja ranije pročitao, prije nekih pola sata...
i tako sve dok ne kliknem na označi teme pročitanima...

to se pojavilo i kod mene:scratch
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Malo mi je glupo sto nemozes vidjet teme u kojima si ti postao. To je bilo na starom forumu "Tvoji postovi" a tu tocno moras znat temu u kojoj si postao i moras ju pronaci da bi vidio novi odgovor
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Malo mi je glupo sto nemozes vidjet teme u kojima si ti postao. To je bilo na starom forumu "Tvoji postovi" a tu tocno moras znat temu u kojoj si postao i moras ju pronaci da bi vidio novi odgovor

Naravno da možeš.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
čini mi se da otkad smo prešli na novi forum, da se puno manje postova piše, kad sam došao i pogledao aktivne teme, bilo je barem 20 novih postava, sad ih bude 3-4.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Da to je istina...
Izgleda se ljudi nemogu naviknit na ovo,a mislim da je najveci problem sto su osle "pretplacene"teme,tj nemamo ih vise pa treba ponovo dodavat.

Meni je bolji bio onaj forum :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
.... mislim da je najveci problem sto su osle "pretplacene"teme,tj nemamo ih vise pa treba ponovo dodavat.

Šta su to "pretplacene"teme? Teme koje pratiš?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Da.
Inace sam imao to na starom forumu dosta tema oznaceno a kada je postavljen novi nema nijedne.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Da.
Inace sam imao to na starom forumu dosta tema oznaceno a kada je postavljen novi nema nijedne.

Ok, zbog prelaska na novi softwer to nije bilo moguće spasiti, ali ne izgleda mi kao neki veliki problem da preletiš po forumu i pretplatiš se na teme koje želiš pratiti.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Pa dobro nije neki problem,ali onako je bilo sve jednostavnije i sve vec "ufurano"...a nist naviknit cemo se...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
o sunce nebo izgleda da sam i ja uspio napisati poruku nakon milion problema
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
o sunce nebo izgleda da sam i ja uspio napisati poruku nakon milion problema
Dobro je Savo neki od nas se več malo zabrinuli ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
****** vas 1200 znakova u privatnoj poruci , jbt. ja SMS pišem u 1200 znakova .
Pokorno molim povisite limit .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
****** vas 1200 znakova u privatnoj poruci , jbt. ja SMS pišem u 1200 znakova .
Pokorno molim povisite limit .

salažem se sa tobom, upravo sam posla poruku zaji da to proba povećati jer me to živcira....
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
puknuti kaže:
****** vas 1200 znakova u privatnoj poruci , jbt. ja SMS pišem u 1200 znakova .
Pokorno molim povisite limit .

Koliko bi bilo dovoljno po tvom mišljenju?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Koliko bi bilo dovoljno po tvom mišljenju?
A glej , meni je falilo 17 znakova ..bilo je tu citiranog texta , moram priznati kaj je -je .
Pa recimo kad već pitaš dvije hiljadarke je lepa okrugla cifra :partyman:
 
N

NGBaja

Guest
Ljudi, jesam ja lud ili...? Zašto kod mene nema smajlića? Pišem post, a smajlića nigdje, samo mogu ikone odabrati.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
NGBaja kaže:
Ljudi, jesam ja lud ili...? Zašto kod mene nema smajlića? Pišem post, a smajlića nigdje, samo mogu ikone odabrati.

Objašnjeno, listaj ovu temu unatrag.
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
stvarno mi se nesvida ovo,prijasnji forum je bio puno bolji najverovatnije necu vise ni ulaziti poz raja
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
haris kaže:
stvarno mi se nesvida ovo,prijasnji forum je bio puno bolji najverovatnije necu vise ni ulaziti poz raja

Prijašnji forum je bio puno lošiji od ovog... poz i tebi.


Ajde da polako zatvorimo ovu temu...Postoji tema Pitanja u vezi rada foruma, u kategoriji Ostalo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh