• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Kad pritisnem idi na napredno dobijem ovakvu sliku......
Korisnički panel > Postavke & mogućnosti > Uredi opcije > na dnu Sučelje ureditelja poruka, postavi na Standardni editor.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
iphone

Ako imate iPhone/iPad skinite Forum Runner aplikaciju. Ima free verzija ali toplo preporučam da uzmete full verziju za 1.99$, ima PUSH obavještavanje o odgovorima i privatnim porukama.

Par slika našeg foruma na iPhoneu:
 

Prilozi

  • fotografija1.jpg
    fotografija1.jpg
    9.2 KB · Pregleda: 58
  • fotografija2.jpg
    fotografija2.jpg
    11.8 KB · Pregleda: 59
  • fotografija3.jpg
    fotografija3.jpg
    7.3 KB · Pregleda: 64
  • fotografija4.jpg
    fotografija4.jpg
    11 KB · Pregleda: 73
B

bercolinija2

Guest
Pozdrav svima!

ja bih zamolio moderatore/administratore da mi neak spoje račun bercolinija2 i bercolinija, a ovaj bercolinija2 nek izbrišu.

Hvala!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pozdrav svima na ovom "novom" forumu. Namucih se ja oko logiranja, valjda sam ostario. Nije mi htjelo sa starim imenom i lozinkom... Svidja mi se izgled ovog novog foruma i nadam se da ce bit bolji od starog te da ce bit jos vise clanova i postova na korist svima nama!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
imam jedno pitanje kad proćitam nove postove i izađem van iz teteme i ponovio mi piše kao da nisam proćito
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
imam jedno pitanje kad proćitam nove postove i izađem van iz teteme i ponovio mi piše kao da nisam proćito

dvaput kliknut na traktorića kraj teme...
 
H

Hurlimann86

Guest
Zašto nema kad postavim video da bi se vidio cjeli ,a ne samo link, ono kako je bilo da se stavi u one zagrade, sad toga nema ili ja ne vidim
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kad se odjavim piše mi da su svi kolačiči izbrisani,šta je to?
I uvijek kad se odjavim ne pamti mi lozinku iako stavim zapamti..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad se odjavim piše mi da su svi kolačiči izbrisani,šta je to?
I uvijek kad se odjavim ne pamti mi lozinku iako stavim zapamti..
Kak te bude zapamtil ako klikneš odjavi , bem te smotana .
Ne klikaj odjavi pa te bude zapamtil .
O kolačićima ima tone matrijala na google , navali:gitarist:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Hurlimann86 kaže:
Zašto nema kad postavim video da bi se vidio cjeli ,a ne samo link, ono kako je bilo da se stavi u one zagrade, sad toga nema ili ja ne vidim

Objšnjeno već na ovo temi, prolistaj unazad.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
marko93 kaže:
I uvijek kad se odjavim ne pamti mi lozinku iako stavim zapamti..

:) :) dobar si...
 
H

Hurlimann86

Guest
Objšnjeno već na ovo temi, prolistaj unazad.

Vidio sam, ali ja sam postavio video nije to poblem, samo hoču da se vidi onaj cijeli kvadrat da samo klikneš na strat i video ide, a ne da ti otvara youtube.

I još jedno pitanje, zašto mi je tema oranje,oranje, oranje zaključana , ne mogu odgovoriti na post, a prije sam mogao??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Na starome je to bilo malo drugačije...
Glupo mi svaki put pisat lozinku kad se želim prijavit..
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Vidio sam, ali ja sam postavio video nije to poblem, samo hoču da se vidi onaj cijeli kvadrat da samo klikneš na strat i video ide, a ne da ti otvara youtube.

I još jedno pitanje, zašto mi je tema oranje,oranje, oranje zaključana , ne mogu odgovoriti na post, a prije sam mogao??


za video= isto kao na onom forumu, klikneš na ikonicu yutuba i samo sad staviš cijeli link, ne samo onih par slova kak je bilo...
zaključo te zaja..:rolfer::rolfer:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Na starome je to bilo malo drugačije...
Glupo mi svaki put pisat lozinku kad se želim prijavit..

imenjače, nije niš drugačije glede toga...
kad ideš s foruma, nemoj se odjavljivati, sam otiđi, a onda kad opet dođeš on će te se sjetit, razmeš?? NESMIJEŠ STISNUT "ODJAVI SE" !!!

probaj sad tak pa buš videl...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Čik se snađi...
dobar!...mnogo dobar ovaj bullle...
bit će bolje...posle par piva...će se snađemo nekako...
Onaj stari je bio mnogo "beo",,,a u zadnje vreme nije fercerao ni 5%...
al sam ga voleo...i sad sam tužan...
al zato ovaj bulle fercera!!!
Pozdrav Joe!
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Jedva sam dočekao taj novi forum ,ma to je prva liga kaj da bi se oženio s novom pucom i to engleskinjom , ona govori i ostavlja poruke a ti lepo nikaj ne razmeš samo dereš ono kaj ti trebaš i očeš ha ha ..ala volim promjene.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh