• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
novi forum

Hmmm dečki znam jeftinu školu informatike :) da se naučite malo više o internetu i ovim stavkama nebi imali ovakvih problema :rolleyess: .Novi forum zakaj ne sam nek bude razumljiv:scratch.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ne treba se bojati novih stvari osim ako se sami ne želimo priviknuti na njih.
Nema veze s ovim, al kak ćete se boriti jednom s europskom unijom ak sad nemate znanja za novi forum.
Pozdrav!
 
J

jony 3650

Guest
problem

Zaja, nakon višestrukog pokušavanja jednostavno sam odustao.
Lozinku na mail ( koji koristim i dan danas ) nisam dobio ( nick mi je: TX75 )

Pozdrav!

isti problem imam i ja probo sam več 1000 puta i nikako da mi pošalje novu lozinku, a koristim taj mail inaće sam bio bole,
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Cabage slažem se s tobom a podržavam i one koji misle da bi trebalo glasovati za novi forum ipak smo mi ti koji se snalazimo na forumu :partyman: .
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Cabage slažem se s tobom a podržavam i one koji misle da bi trebalo glasovati za novi forum ipak smo mi ti koji se snalazimo na forumu :partyman: .
Čekaj, ti imaš 4 posta i glasovao bi o vracanju na stari forum koji nije radio dobro i za koji sam gotovo svakodnevno dobivao obavijesti o famoznoj bijeloj stranici ili imaš neki drugi korisnički račun na koji se nemožeš logirati?
Ako je prvo onda je to glupo jer povratka nema i netreba trošiti energiju na šuplje priče, a ako je ovo drugo onda me kontaktiraj privatnom porukom i reci mi staro kor. ime i email adresu koja je vezana za njega pa da ti pošaljem lozinku.
 
C

CHlas_Dunđo

Guest
Čekaj, ti imaš 4 posta i glasovao bi o vracanju na stari forum koji nije radio dobro i za koji sam gotovo svakodnevno dobivao obavijesti o famoznoj bijeloj stranici ili imaš neki drugi korisnički račun na koji se nemožeš logirati?
Ako je prvo onda je to glupo jer povratka nema i netreba trošiti energiju na šuplje priče, a ako je ovo drugo onda me kontaktiraj privatnom porukom i reci mi staro kor. ime i email adresu koja je vezana za njega pa da ti pošaljem lozinku.


CHlas mi je korisničko ime staro i evo ti e mail : matej.zuparic@hotmail.com
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
CHlas poslao sam ti lozinku za stari račun prije 15 minuta na PM, ajde logiraj se i javi na PM da mogu obrisat ovaj novi račun.
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
mozes i izbrisati moj ''novi racun'' koji sam napravio, ali stari je proradio

račun za brisanje je ''test1'', vidjet ćeš da su podaci isti kao i na mom računu.
pozz
 
M

mocco

Guest
Danima se pokušavam ulogirati mojim nickom, al neideeeeeeee.
Šaljem i poruke na kontakte navedene dolje, al neideeeeeeee.
Provjeravam email i spam i sve živo , al poruke neeeeeeeemaaaaaaaaaa.
JA SAM MOCO, a ne mocco. i zato me sad spoji samnom!!!
 
B

Bobo

Guest
Ako itko ima problema s nemogucnosti ukljucenja na forum, molim da mi posalje e-mail na: tupilca@yahoo.com

U e-mail napisati korisnicko ime te svoju e-mail adresu i cim vidim mail, vracam sifru, posto neki imaju problema s automatskim vracanjem sifre, dok je meni proradilo samo od sebe.

NEMA POTREBE s pravljenjem novih korisnickih racuna, jer se mozete logirati kao gosti, samo nam pravite nepotrebne komplikacije na taj nacin.
 
C

CHlas_Dunđo

Guest
CHlas poslao sam ti lozinku za stari račun prije 15 minuta na PM, ajde logiraj se i javi na PM da mogu obrisat ovaj novi račun.



e zaja .. hvala
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja sam totalno zbunjen.
A gdje ima ono što je prije bilo, "Aktivne teme" ???
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ja sam totalno zbunjen.
A gdje ima ono što je prije bilo, "Aktivne teme" ???

pročitaj ovu temu dvaput, polako pa buš skužil sve....
tak sam ja... ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
a lol
Vjeruj mi,čitam ju več i treči put.

gore desno, klikneš na "brzi linkovi", pa na današnje teme i eto ga...
samo polako i sve će se naučit, bog je sedam dana stvarao zemlju.... ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh