• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedrankc

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

zetor proxima kaže:
ej jesi ti onaj sowa98 na youtubeu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Nisam, to mi je prijatelj, ali stavljao je i moje strojeve.
 
N

nenad 23

Guest
Re: DF&Torpedo

E pozdrav znadeš koliko dojde hektometar i morese nabaviti??
 
S

Simon1980

Guest
Re: DF&Torpedo

DF&Torpedo kaže:
i pogonske getribe umjesto lanca

pogonske getribe umjesto lanaca?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Nemam sad ni jednu sliku, to su one getribe s lijeve i desne strane grla iz kojih izlazi vratilo. Te getribe nemoraju biti nego se to može riješiti sa lancem, imaš to rješenje u katalogu koje si dobio sa adapterom. Možda je to moguće samo na DF kombajnima :scratch
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Da malo osvježim temu ;) , a usput da vas obavjestim, upravo je Bobo na moj zahtjev promjenio moj nick u vedrankc. Dosadio mi je stari nick, pa eto sad je promjenjen :)
 
F

filipkc

Guest
e vedran kc si ti možda z svojem dajcem išel kroz ivanec z 2 prikolice
jer sam videl dajca ko tvoj
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Nisam, ja sam sa suprotne strane Koprivnice, znači uopće ne idem na onu stranu prema Ivancu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh