• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedrankc

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: DF&Torpedo

A što se Agrotronova hauba nikako ne uklapa.....

@Bobo: jesi to sa youtube-a?
 
J

jokapz

Guest
Re: DF&Torpedo

ak sam dobro zbrojio 375 Dajčevih konja na okupu!! Da mi je sam čut zvuk kad sva trojca nategnu gas do daske!! Ima da se brda tresu!!! :supz: :supz: :prayer: :prayer:
 
N

nenad 23

Guest
Re: DF&Torpedo

Zakej zrno ide puno na povrat onda mi hiče na povratu van ? Kej bi trebalo napraviti?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Vjerojatno je probušen povrat ili je tako nešto u pitanju, na povratu nesmije curiti zrno, a na povrat puno ide ako je sito previše zatvoreno, kakvo sito imaš?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

S tim sitima na povrat ništa niti ne ide, nešto drugo je kod tebe problem. Mi radimo sa 7mm donjim sitom.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: DF&Torpedo

Onda je gornja previše zatvorio ili je vjetar prejak.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Možda su stvarno gornja zatvorena, stvarno neznam zašto bi loše išlo. Ječam inače se jako lijepo kombajnira.
 
N

nenad 23

Guest
Re: DF&Torpedo

Su kombajni složeni za kokruz runjit???? :lol: Koliko si dao za kukrzni adaptera šest redi???
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

nenad 23 kaže:
Su kombajni složeni za kokruz runjit???? :lol: Koliko si dao za kukrzni adaptera šest redi???
Jedan je priređen, drugi čeka na red. Za adapter smo dali 32000 € sa PDV-om.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: DF&Torpedo

bok te mazo kupim drugi kombajn s oba adptera za 32000e :shock: :shock: :shock: to je puno stvarno puno :shock:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Capello quasar r6
DSC08207.jpg

DSC08140.jpg


32000, dok odbiješ pdv i kapitalno, oko 15000€ te dođe.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Re: DF&Torpedo

strašana pila, ja kad sam kupovao gledao sam jedan takav sličan u pitomači kod Širokoga, ali puno mi je bilo novaca. to su plastični kljunovi? pa je lakši? ja sam na kraju kupio preklopni 6 redi geringhoff PC. moj ima 2 tone, i ima kombajn kaj nositi, puna kapa mu je, kad ima 2 cilindra, a tvoj ima 3?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DF&Torpedo

Sad si miran dok si živ 8) Za 32 000€ imaš solidan traktorčić, mislio sam da su te igračke jeftije, tak oko 20 000€
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

daniel2356 kaže:
strašana pila, ja kad sam kupovao gledao sam jedan takav sličan u pitomači kod Širokoga, ali puno mi je bilo novaca. to su plastični kljunovi? pa je lakši? ja sam na kraju kupio preklopni 6 redi geringhoff PC. moj ima 2 tone, i ima kombajn kaj nositi, puna kapa mu je, kad ima 2 cilindra, a tvoj ima 3?
3 cilindra ima, možeš mu staviti i četvrti, ali nema potrebe, dobro ga nosi. Jedino ću staviti pojačanja na prednjem mostu, za svaki slučaj.
2050 kg je sam adapter, a uzeo sam i svrdlo za polegnuti kukuruz i pogonske getribe umjesto lanca, tak da je nešto teži.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

toma84 kaže:
Sad si miran dok si živ 8) Za 32 000€ imaš solidan traktorčić, mislio sam da su te igračke jeftije, tak oko 20 000€
To je sa pdv-om, između 26 - 27 t€ je bez pdv-a,
5 redi je 18000€+pdv, al mi je to premali adapter za moj kombajn.
 
T

tomonh

Guest
Re: DF&Torpedo

Mi smo jesenas kupili sa kombajnom gering 5 redi mais star.Kad ima posla dobro je imati novo da se nestoji.Jedan nas kolega uzel novi kombajn sa starim adapterom i stalno neki problemi a stare krame računaju ko zlato...
 
Z

zetor proxima

Guest
Re: DF&Torpedo

ej jesi ti onaj sowa98 na youtubeu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh