• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedrankc

J

JOSIP.1

Guest
Re: DF&Torpedo

daj slike preko uploadcentar i nemas problema, meni uvijek radi.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

JOSIP.1 kaže:
daj malo o kombajnu, baci par slika, koi je model to (6 slamotresa???), koliko je star, koliko para, koliki je to heder, 5,5m, 6m....

ljepo ljepo, fahr je najbolji kombajn, za ove starije ima djelova gdje hoces, a ak kupis novog il novijeg, u zupanji se prave i nema problema

mozes prebacit pod kombajni da ne budemo off topic
To je 4075 hts, 1996.g., 6 slamotresa
224 ks motor, zračno hlađenje
heder 5,4 m, ima i 4,2 m za male parcele
S tim kombajnom smo jako zadovoljni, jer ima velik učinak i jako malu potrošnju goriva.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

......................
 
Posljednje uređivanje:

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

...........................
 
Posljednje uređivanje:

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

.....................
 
Posljednje uređivanje:
J

JOSIP.1

Guest
Re: DF&Torpedo

Ljepo ljepo, krasni kombajni, sta prije nisi metao slike, imas sa s cime pohvalit.

imas dva komada, ovaj manji je 5 slamotresa???

ovaj veci bi taman bio meni po mjeri da rijesim 3610, ja imam kosu 4m al taman mu je jer ima slabiji motor 180 ks, al ovaj tvoj je pravi, veca kosa, veci bunker, jaci motor mislim da ima i duze slamotrese od 3610.

meni bi inace bolje pasala veca kosa, htjeo sam mjenjat, al lani mi je nesta tesko islo kombajniranje, bila je vlazna slama pa sam odlucio ne mjenjat kosu.

taj bi i u kukuruzu tjerao 6 redi bez problema s frezama.

kak idu usluge, jer ima posla, jel ljudi placaju?

kod nas se usluge slabo rade jer svatko si kupi kombajn za svoje potrebe, mozda koji ha napravim svojim pacijentima.

nema sta, dobro vi to udarate s 3 kombajna.

koliko vrijedi taj topliner, onako otprilike kako im se krecu cijene??? :D :D :D :D :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

JOSIP.1 kaže:
Ljepo ljepo, krasni kombajni, sta prije nisi metao slike, imas sa s cime pohvalit.

imas dva komada, ovaj manji je 5 slamotresa???

ovaj veci bi taman bio meni po mjeri da rijesim 3610, ja imam kosu 4m al taman mu je jer ima slabiji motor 180 ks, al ovaj tvoj je pravi, veca kosa, veci bunker, jaci motor mislim da ima i duze slamotrese od 3610.
Topliner 4065 ti je rang kao i 36.10, iako je 5 slamotresa, al ima duža sita, slamotrese i motor 205 ks, dok je na tvojem 170ks.
meni bi inace bolje pasala veca kosa, htjeo sam mjenjat, al lani mi je nesta tesko islo kombajniranje, bila je vlazna slama pa sam odlucio ne mjenjat kosu.

taj bi i u kukuruzu tjerao 6 redi bez problema s frezama.
Samo uzmi što veću kosu, veći je učinak, iako kombajn ide sporije.
Što se tiče 6 redi, tjerao bi bez problema i 4065, al problem su male parcele jarki, pa sam stavio ovaj manji adapter da ne trpi prednji most.
kak idu usluge, jer ima posla, jel ljudi placaju?
Tak-tak, nije to više kak je nekad bilo, kod ljudi plačaju dosta dobro, imam par izuzetaka. Posla će bit sve manje.
Zato gledamo kupiti čim više zemlje i prebaciti se na ratarstvo.
kod nas se usluge slabo rade jer svatko si kupi kombajn za svoje potrebe, mozda koji ha napravim svojim pacijentima.

nema sta, dobro vi to udarate s 3 kombajna.
Ma isto ti je i kod nas, ima dosta ratara kojima kombajniram.
Kod nas ljudi prvo kupe kombajn(Zmaj), pa vidi da nije ništa s tim dobio(trga se), pa mu nazad ja kombajniram.
 
M

mladen

Guest
Re: DF&Torpedo

da ovaj 4065 nije mozda 4+4 bil ga prodo i posto bi bio . joj trazim takog al dami je nac 4+4
 
J

JOSIP.1

Guest
Re: DF&Torpedo

mario kaže:
Topliner 4065 ti je rang kao i 36.10, iako je 5 slamotresa, al ima duža sita, slamotrese i motor 205 ks, dok je na tvojem 170ks.

zato i kazem da bi mi taj veci bio najbolji, jer mi je 3610 da nevjerujete-mali,
rad bi kad dodje zetva da skinem na vrijeme, vi sto radite usluge, nije vasa psenica pa koliko skinete skinete, kod mene je npr druga situacija, a u ljetu svaku se vecer vrijeme "tunturi" i za cas tuca zbrije.

jos ako se vrijeme zakisa, pa svaki drugi dan kisa, ovak ak imas veliki kombajn kad uhvatis ljepog vremena onda makar napravis posao.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DF&Torpedo

Lijepi strojevi. Ovaj agrostar mi se jako sviđa
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: DF&Torpedo

strojevi za 5 :!:
kako te sluzi agrostar? kakav mjenjač ima? koliko brzina?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

mladen kaže:
da ovaj 4065 nije mozda 4+4 bil ga prodo i posto bi bio . joj trazim takog al dami je nac 4+4
Da to je 4x4. Nije za prodat, al iduće godine vjerojatno će biti.

TX75 kaže:
strojevi za 5 :!:
kako te sluzi agrostar? kakav mjenjač ima? koliko brzina?
Pokazao se dobar traktor, ima malo rh, 4000.
Mjenjač je Deutz-ov, sinhroniziran.
Brzine 6x4, slično kao na Torpedu RX-u samo mu je dodana 6.
Ima naravno EHR, električno uključivanje kardana, prednje vuče i blokade diferencijala.
 
M

mladen

Guest
Re: DF&Torpedo

kolko bi kosto 4065 kolko ima sati koja je godina
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

4065-ica je 95.g.
Neznam koliko ćemo ga cjeniti, sati ima 4700.
Takvi kao ovaj su od 35000 do 45000€ bez adaptera, sve ovisi o stanju.
 
M

mladen

Guest
Re: DF&Torpedo

de mi reci kako funkcionise kako da se izraszim ajd zadnja vuca valjda se neces smijati :lol: , mogu mislit cupa se ko lud , joj stabi dao da ga sad imam ostalo mi je 5,5h kukuruza neovrsenog kad god sam otiso da probam nema sanse zemlja trula vec sam ga i otpiso :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh