• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Vrati se muž iznenada kući i nešto mu bilo sumnjivo, ode do balkona, pogleda dolje i vidi kako goli ženin ljubavnik visi sa balkona držeči se za prečku.
Ode po pušku, vrati se, nacilja ga i veli mu:
- Sada si gotov, upucati ću te ko glinenog goluba.
- Nemoj komšo, ko boga te molim, nemoj - moli ga mu ljubavnik - ubiješ li me, djeca će ti ostati siročići, ubiti ćeš im oca.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Ima i ovoga,ispovjed jednog vozača autobusa.
Pita ga svećenik na kakvom je radnom mjestu, veli on vozač autobusa, I kakve sve kušnje ima na radnom mjestu, vozač mu odgovara pa velečasni meni i vama je skoro isto, svećenik ga u čudu upita, po bogu pa kako to,a vozač mu na to odgovara, I vi i ja dok smo na radnom mjestu ostali se u tišini mole,a ujedno dobro vi znate kako je raditi sa tuđim novcem i tuđim ženama.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Došel čovjek doktoru.
- Doktore, poludel sam.
- Kad ste poludeli?
- Bil sam kod ljubavnice i došel je muž.
- I onda ste poludeli?
- Ne, onda sam skočil kroz prozor i uhvatil se prstima za štok.
- I onda ste poludeli?
- Ne, onda je muž zel žilet i počel mi rezati prste.
- Onda ste sigurno poludeli?
- Ne.
- Pa kad ste onda poludeli?
- Kad sam videl da do zemlje imam pol metra.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Muž i žena sumiraju jedno jutro svoje troškove života kad kaže muž:
"Čuj, mogla bi ti naučit kuhat pa da otpustimo kuharicu, ide na nju puno para."
Žena:
"Bolje da ti naučis je_at pa da otpustimo vrtlara."
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Gledam poljoprivrednu emisiju o povećanju sredstava za pčelarstvo i sve što čujem je vic o fiktivnom i faktičkom :poop:
Povećanje " pčelarske omotnice" za 60% u razdoblju 2023-2027.. Ne bilo mi teško i uzmem par bitnih stvari koje idu i sve je to preko najmanje 66% veća cijena u eurima.. Tako da je to smanjenje realnog novca. Ove godine su nam svima srezali i kolegama su izbili novce na koje su računali da im pripadaju jer ukupna masa je bila daleko od nedovoljne.. Tako da će ovo što daju ispasti socijala i čak ne daj bože navlakuša da se ljudi zaduže i propadnu.
Kako ide ona pjesma:
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Ne pratim politiku, niti sam u nekoj stranci da ne bi netko mislio da imam pik na nekog..
Danas sam slučajno čuo i vidio na tv-u prijenos iz Sabora ( ne kod kuće) i čuo od nekog zastupnika ( mislimda je neka plava ženska osoba bila) da poljoprivrednici moraju povećati količine i kvalitet proizvoda i digitalizirat se pa ćemo onda napredovati ( nisu doslovne riječi ali tako nekako)... Pa ovakvi se više ne sprdaju sa nama nego seru po nama i razmazuju gov*o po glavi.. Ovo više nije ni smiješno, netko bi im trebao reći da ako nas već hebu kao stoku, bar da se ne sprdaju sa nama..
 
Na vrh