• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,653
Mujo post'o direktor u Vakufu i kupi on odijelo. Nakon par dana vidi Mujo steže ga u kralježnici od guzice sve do malog mozga. Ode on do doktora u Vakufu:
Dobar dan!
Dobar dan! Što je Mujo? - pita doktor.
Pa vidite, doktore, steže me kralježnica od guzice sve do malog mozga.
E Mujo, dijagnoza ti je takva da jaja moraju dolje.
Pa nemojte doktore, ja sam mlad, direktor, pa di ću baš sad bez jaja?
E pa takva ti je dijagnoza.
Misli si Mujo, ***** ti ja Vakuf, doktora i dijagnozu, idem ja u metropolu. Ode on u Sarajevo i opet ista priča, ista dijagnoza, jaja dolje. Misli si Mujo opet, ***** ti ja Sarajevo, doktora i dijagnozu, idem ja u Beograd. Dolazi Mujo tamo i opet ista priča, ista dijagnoza. Misli si Mujo, ***** ti ja Beograd, doktora i dijagnozu, idem ja u Zagreb, zapad, Europa. Stiže Mujo tamo, ali opet ista priča, ista dijagnoza. Misli si on, jebi ga, Bakuf, Sarajevo, Beograd, Zagreb, sve isto. Ništa, reži jaja i doktori njemu odrežu jaja. Izaš'o Mujo i sad da ne bi u Vakufu bilo di si šta si, kupit će Mujo sebi novo odjelo. Ipak je on neki direktor. Dođe Mujo u krojačnicu. krojač uzima mjere i pita Muju:
Gospodine Mujo, na kojoj strani nosite jaja?
Muji neugodno da kaže da nema jaja, pa kaže Mujo:
Nema veze gdje, samo vi radite hlače.
Ali Mujo, to vam je jako bitno jer na onoj strani gdje držite jaja, ja tu stranu malo opustim, jer ako ju ne opustim, tada vam to stisne jaja, stegne vam se kralježnica i tako skroz do malog mozga!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,523
399698432_734777878678197_8655944687758022080_n.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Vrnuli se Štef i Bara s Nedeljne meše..Čim su ušli u kuću..Bara odmah u špajz po oklajgiju..iii šlus po Štefu..Ovaj bokček..onak pokorno..Barek..zakaj?? Pa kaj sam zgrešil..pak i na spovedi sam bio. To ti je zato,kaj si pri.."izbavi nas od zla" pogledal vume
 

Najnoviji postovi

Na vrh