• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Vratila se grupa studenata s ekskurzije iz Engleske i sljedeći dan profesorica pita Pericu:

- Perice, možeš li nam ispričati kako ti je bilo na ekskurziji?

- I'm not Perica - kaže on - I'm Perry.

- Dobro Perry - kaže profesorica - Reci nam kako ti je bilo u Engleskoj?

- Odlično - kaže on i započne - Ujutro sam negdje oko sedam ustajao, doručkovao, zatim se popeo na verandu. Zatim ručao, opet se popeo na verandu, tamo bih bio do večere pa onda opet na verandu ... I tako iz dana u dan.

- Eh Perry, nije bilo baš zanimljivo - kaže profesorica

- A ti Verice, reci nam kako je tebi bilo? A ona će - I'm not Verica, I'm Veranda!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
U jednoj....vjerski zatucanoj ....familiji, kad je djevojka išla u crkvu i iz crkve držala je isprepletene prste iznad pipinke
Jednog dana dolazi iz crkve mašući rukama. Napadne ju mati pa kak to ide.
Ona odgovori da joj je svećenik dao tijelo Isusovo!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Crvenkapica piše vuku:
Dragi Vuče! Zajebao si se u jednom slovu, trebao si da me POJEDEŠ.
Tvoja trudna Crvenkapica.

Odgovara Vuk:
Draga Crvenkapice! Sljedeči put kad me vidiš ne viči "fuk! fuk!", sve dok ne naučiš dobro izgovoriti slovo V.
Tvoj Vuk.
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Pa nije valjda da si zbog kotlovine ostal bez vozačke?
Ne prijatelju, nego zbog "zuba vremena" ;), (zato sam i postavio u temu za viceve) vidi:
vo.jpg
A sad mi slijede (meni nepotrebni) troškovi :cry:, prema ovim "uputama":

Ostaje mi na kraju svega veliko zadovoljstvo, da sam svoju vozačku imao neprekidno od 23.02.1976., bez nezgoda, oduzimanja, ili takvih problema. Imao sam na kratko, na jedan dan i CRO vozačku, u kojoj je uz moje podatke bila fotka moje supruge, a u njezinoj uz njezine podatke moja fotka. Bio je to maksimalni šou, dok sam to došao reklamirati :D:LOL::ROFLMAO:, drugi smo dan ponovo dobili vozačke, nove, s ispravno postavljenim fotkama. Ostao je neizbrisivi trag u sječanju na takve "administrativne" gluposti.

Ništa, živjeti se mora, idemo poslije "blagdana" dalje, ali danas mi još nije poznato kak' bu išlo dalje : 🚗, 🛴, 🚲 ili 🏃‍♂️🎶🎶🎶
Za sad me imaju razloga svi moji iz obitelji debelo zajebavati, da me bude od sad supruga vozila :LOL::ROFLMAO:(y)(svejedno mi je jer vozi bolje nego večina muškaraca, garantiram za to, dokazano je...)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Tih dva mjeseca mu dolazi na naplatu kad položi kategoriju.
Ako ikad položi
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Došli cajkani k liksonu i nakon onoga ime i prezime, gdje si rođen, kad si rođen, zašto si rođen, glavno pitanje: - Na oglasu tražiš oružje i eksploziv?
- Ha, mene nigdo ne jebal! Turci kod Siska, nakon 430 let, pak formirali stožer na istom mjestu, one Orban veli da se kuplje u svom moru i ..... onda kak nebi?
 
Na vrh