• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Javili djevojci da joj je djed umro pa ona ode kod bake da je utješi.

Veli baka:
- Dijete moje, djed je umro u nedjelju popodne dok smo vodili ljubav.
- Pa jeste vi normalni? Nije ni čudo što je umro. znate li vi kolko imate godina?
- Zlato bakino, mi smo pazili na zdravlje pa smo vodili ljubav samo nedjeljom popodne uz zvuke zvona. Na "ding" unutra, na "dong" van
Baka malo zastane. obriše suze pa nastavi:
- A da nije prošao onaj glupan kaj prodaje sladoled djed bi još bio živ!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zaželi se puran seksa pa stane pred svoje jato pura.
Podigne visoko glavu, napuhne perje, krestu purupno poplavi, raširi široko krila i spusti ih do zemlje toliko da su se po zemlji vukla, čurliće glasno kolio ga grlo nosi, i ponosno, nadmeno defilira gore - dolje ispred njih.
Gledaju pure njega, gledaju, nešto se došaptavaju, pa jedna reče:
- A daj se ne foliraj toliko sa oblekom, ako nekaj očeš, pokaži ti nama da vidimo kakav ti je pimpek.

Narovoučenje:
J.beš vanjski sjaj, bitne su unutarnje kvalitete.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oženio se Đura ljubavlju svoga života, em je bila lijepa, em je bila mila, em je bila - učiteljica.
Živjeli tako oni sretni i zadovoljni godinama, gugutali danju, mazili se noću, onak, ko što je i red - dva - tri - četiri puta tjedno, nekada i više, nema da nema, po onoj staroj - od viška glava ne boli.
Jednom tako Đura nešto premetao po sobi dok nje nije bilo kući, i nađe neku bilježnicu. Otvori je, vidi, rukopis njegove žene, i počne listati i čita:
- ponedeljak, 28.03. - Đura se već nakon pet minuta uspuhao, prevrnuo na svoju stranu kreveta i zaspao - ocjena 3.
- srijeda 30.03. - Đura mi stiskao cice ko da su baloni, bio gotov prije mene - ocjena 2.
- četvrtak - Đura je traveljio i lipsao ko raga pod plugom, bio opet gotov prije mene - ocjena 1.
- subota - .........ocjena 2.
- nedjelja - .........ocjena 3.....
I tako lista Đura stranicu za stranicom, čita utiske svoje žene učiteljice i ocjene svojih ljubavnih umjeća, vidi da vrag uzima šalu, nikako da prebaci trojku, a to onda znači da nije neki ljubavnik, da se ne trudi dosta, žena mu je nezadovoljna, i odluči čvrsto on to popraviti.
Najprije se upisao u teretanu, mjesec dana vježbao izdržljivost, usput kupio i proučio par knjiga o ljubavnom umjeću, a onda jednu večer uzme on svoju ženicu u naručje i odnese je u spavaću sobu. Primjenio je sve što je u knjigama pročitao, dva se tri sata sve prašilo oko njih ko u turskoj sauni, navalio Đuro ko muha na pekmez a žena mu uzdiše, stenje, previja se, vrišti od zadovoljstva.
Ujutro žena otišla na posao, a Đura brzo ode pogledati što je sada napisala u bilježnici i kakvu je ocjenu dobio.
Lista on brzo sav uzbuđen, gleda - a ono se velikim crvenim slovima i brojkom u bilježnici sjaji - ODLIČAN, 5!!!
Uz to i opisna ocjena - fenomenalno, izvanredno, nadnarvno......!!!!!!
Zacakle se Đuri oči od zadovoljstva, srce mu puno i ponosno, postao je ljubavnik iz snova svoje žene.
Nakon tri tjedna pita njega žena:
- Gle Đura, što se to događa, nije mi jasno, vodili smo ljubav skoro svaki dan prije, a sada već tri tjedna ništa, niti jednom, a sjećaš se kako je fenomenalo bilo zadnji puta.
- Je - veli Đura - sjećam se, sjećam, konačno sam dobio peticu, nisam lud da si sada pokvarim ocjenu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Deda Marek, kaj se sekiraš, ako i nađeš ionak ne budeš ništ vidjel, do sada je već sigurno tinta izbljedjela od kad te zadnji put imala priliku ocijeniti. :hahah:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,358
Deda Marek, kaj se sekiraš, ako i nađeš ionak ne budeš ništ vidjel, do sada je već sigurno tinta izbljedjela od kad te zadnji put imala priliku ocijeniti. :hahah:
Nemam ti ja baš tak puno let kak sam rano postal deda. Jedino bi možda ve bila bolja ocjena onak iz poštovanja🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh