• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
29
A kaj si Ti s Marsa opal ? ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Haha
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,441
aa7074e6-376b-4af3-802d-fd7f29755c28.jpeg
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
834
Mali Ivica zakasnio kući, na vratima ga dočekala zabrinuta majka.
– Gdje si bio sine do sada?
– Bio sam s Maricom u parku.
– A što ste tamo radili?
– Znaš mama, mi smo sjedili na klupi. Onda su na drugu klupu došli dvoje i počeli se ljubiti, pa smo se Marica i ja počeli ljubiti.
– I onda?
– Onda je striček onoj tetici skinuo bluzu i počeo ju ljubiti grudi, pa smo to i ja i Marica učinili. Zatim joj je dignuo suknju i skinuo gaćice, pa smo Marica i ja isto učinili.
– I što je onda bilo? – upita već zaprepaštena majka.
– Onda su tih dvoje otišli u grmlje… A mi smo se obukli i otišli kući jer nama se nije kakalo!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,441
Ovo nije vic ovo je olimpijska PIZDARIJA!
Zbog apela trenerice, američka gimnastičarka dobila je 0.1 bod, koji joj je donio brončanu medalju, a Rumunjka je ostala bez medalje. Barbosu je to teško podnijela. U suzama je napustila dvoranu. Zlato je osvojila Brazilka Rebeca Andrade (25), a drugo mjesto pripalo je Amerikanki Simone Biles (27).

Međutim, danas, zadnjeg dana Olimpijskih igara, došlo je do velikog obrata. Sportski arbitražni sud objavio je kako je Chilesina trenerica prekasno uložila žalbu. Predviđeno vrijeme za ulaganje žalbe je jedna minuta, a ona je s tim zakasnila četiri sekunde. Odluka sudaca od prije pet dana je poništena, a Amerikanka je ostala bez odličja. Konačan poredak je: zlato je osvojila Rebeca Andrada, srebro Simone Biles, a broncu Ana Barbosu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,432
Zove službenica iz banke:

- Dobar dan, imamo novi proizvod, hipotekatni kredit...
- Hvala, ne treba. Stan mi je super i nebi ga mijenjao ni za kaj na svijetu.
- Za renoviranje?
- Renoviran je pred tri godine.
- Da vam ponudim onda zatvaranje nekog od vaših kredita?
- Hvala, nemam kredita za zatvaranje, završil sam s tim.
- Možda nekakav nenamjenski kredit?
- Hvala, sve kaj kupim plačam kešom. Auto more...
- A jel vam slučajno treba žena............
 

Najnoviji postovi

Na vrh