• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa znam ja da je to rolomat,ali u tom broju??To su valjda premjestali nesto ili?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ovo je več bilo viđeno ali meni je svaki put žalosno to za gledat:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=gcrobWDprA4[/YT]

Crna rupa poljoprivrede.
Tu je farma u Kaliningrad regiji pod nazivom doo "Kutuzovskoe." Ovo poljoprivredno poduzeće ima 57 jedinica uvezene opreme. 12 John Deer traktora, samohodnih kombain. Ukupna vrijednost iznosi više od 300 milijuna rubalja.
Za rad i rad, sijati i žetve, ali u listopadu 2010, poljoprivreda je jednostavno napušten, bez vodstva, pobjegao radnici nisu plaćeni plaću, pa se netko je to!Tim mehanike pokušali učiniti nešto o tome, ali u našoj vrlo bogatoj zemlji takve sitnice ne primjećuju nikoga. Pozvao odbora radni spor, istražni odbor, tužiteljstvo, Ministarstvo C / X, guverner područja ... Nema odgovora ... A na pramcu i proljetnu sjetvu ...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ajme,hoces reci da to tu vec tako stoji 4 godine:icon_cry:
Covjece da se zamislis
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Ajme,hoces reci da to tu vec tako stoji 4 godine:icon_cry:
Covjece da se zamislis

to je možda Putin naredil zapustiti, kaj bi s takvom zapadnom mehanizacijom delali kad imaju Rusi puno bolje Kirovce nove generacije! Trebali bi to lijepo urediti i pokloniti prek granice Poljacima nek si s tim voze jabuke! One jabuke s kojima su se rugali Putinu :icon_mad:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Ma to nije Bog zna kaj...
Pri nama je davno čivjek napravil 4-rednoga, s frezama, od Zmaja 141.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Al fučka turbina za zetoru 7341
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=zBdyVVoYrig[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh