• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bi, ili nebi pitanje je !? Ali se baš ne slažem da mu nebi bilo bolje i lakše. Znam to iz viđenog ovdje po mojim šumama.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Vjeruj da ovi znaju kaj delaju. Takve gume koštaju ko pol traktora.
A glede prednjeg pogona...i nije mu baš od prevelike koristi, ali bar ima dobar anšlag i veliku prohodnost (clearance).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Njima se prednji pogon uključuje preko ulja koliko znam.. Ima susjed vtz i recimo po zimi nemoze otići po balu neće prednja vuča da se uključi dok se traktor ne zagrije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ne, nije ovaj pogon loš, već je od malo koristi na ovakvoj primjeni (jer prednji kraj cijelo vrijeme pliva).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
A zašto stane u jednom trenutku? Sta je preko nekih lamela? Moja proxima ima stalno ušperan prednji most i to je zakon jedino kad malo namotam kotač jedan popusti i kad je baš jako tvrda podloga.. Jedina mana je što malo manji ajnšlag ima zbog tog, isto on smota, ali mu više treba da se okrene.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni izgleda ko da je ovaj pogon na automatsko uključivanje,i bez prednje špere...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ovaj Rus ide ko tenk..Na mjestu vrti tu široku gumu,i još ne u tako maloj brzini..
Prikolica zakopčana na donje poluge,i sve težina na zadnjem kraju je dobro rješenje..
I ova široka gume je prednost,malo mu je problem bio nakraju po blatnom putu,ali ni uska guma tu nebi puno pomogla..
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Ovaj Rus ide ko tenk..Na mjestu vrti tu široku gumu,i još ne u tako maloj brzini..
Prikolica zakopčana na donje poluge,i sve težina na zadnjem kraju je dobro rješenje..
I ova široka gume je prednost,malo mu je problem bio nakraju po blatnom putu,ali ni uska guma tu nebi puno pomogla..

malo mu je bil problem kaj je blesav...vidi da mu prikolica nasjeda i on umjesto da nabaci nekakvo granje da podigne prikolicu samo forsira naprijed-nazad dok mu i traktor nije sjel,i onda kuku-lele a kaj sad...:icon_e_surprised: :( :icon_fU:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
opet ,ak je već dva-tri put probal i nije išlo neznam po kojoj filozofiji je mislil da od 10. put bude...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Valjda im tak stoji u opisu posla,tak dugo dok traktor ne stane do kraja,nema drugih opcija :)
Mislim da se ne zamaraju time kaj prikolica nasjeda,malo sam gledao ostale snimke kaj imaju na jutubu i stvarno svaka čas dečkima po kakvim uvjetima drva voze..
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Gadna glibara, dzaba i pogon na prikolici

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=JVehkZnb7Fs[/YT]
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ovo su nepoderive mašine , i ne staju samo tak lako :(giggle):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=MIOQ9w4KC6s[/YT]
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=IRo0lEajmug[/YT]
Tog zetora utuši jedna prikolica a rus jauče na dvi samo da su ga opteretili tegovim,
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Rus nema original motor,nego neki jači Mercedesov. I poslije svake sezone ide komplet pretres svih tih traktora,imaš video... :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh