• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

R

Ratarko

Guest
Luđak , i sad ti kupi "demo" model , bi mu ja uši izvuko :x
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dobra snimka, MF je slabiji po KS? Å to je važno kod te vuče da je traktor jako težak ili što?
 
R

Ratarko

Guest
MF 7480 ima 155 KS i 5400 kg dok JD 6920 ima 150 KS i 6305 kg.
 
R

Ratarko

Guest
Mario , ovako moraš silirati :wink:

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Evo kaznite me što ovaj video nema veze sa poljoprivredom ali moram ga stavit...

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mislim da to nije istina, mislim da je video ubrzan a zvuk je dodan drugi, pogledaj kako se brzo njišu grane i lišče na drveču!
 
R

Ratarko

Guest
Ma čovječe ja mislim da je to stvarno , jesi ga vidio kako starta , proklizava ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sa običnim fergičem možeš tako proklizavat na takvoj podlozi!
 
R

Ratarko

Guest
No comment ...
Radi se o novom i veeeelikom Challenger traktoru , morate sačekat da se cijela stranica učita da bi vidjeli film , trje 2-3 minute na adsl-u.
615 KS , 2700 Nm ...

Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh