• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarstvo (radovi u vinogradu)

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
1,510
Vratio se "mir" u gorice, na brijeg. Kao što je kolega Viduka OPG, bio naglasio, prošle su berbe i više nitko za gorice ni ne pita, kao, misliš ih kopati, dojdem da pomognem 😂, (ne treba samo malo šale) . Više se niti bačve u klijeti previše ne svađaju međusobno. Nekog sam se vraga ja zamjerio ovoj mojoj desnoj, čim sam otvorio vrata rekla mi je "glup" 😂✌️.
IMG_20211013_161225.jpg
Ove su se limenke nekako stisnule u kutu, valjda radi straha i glasne svađe ovih drvenih 😂
IMG_20211013_161249.jpg
Ali je zato sada vani prekrasno. Lagano pirka vjetar, prohladno ali sunčano, milina jedna 👌
IMG_20211013_160142.jpg

Na vrh