• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Ima nas još koje bi to zanimalo krx :idea:
Daj neku informaciju o autu .
 
M

matija

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

za navaru u ponudi samo 2 motora 2.5 dci 170 ks i 2.5 di 133 ks
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Meni je dobar i ovaj manji motor ali zanimalo me više koliko je koštao odnosno da li je bio na nekoj akciji ili da li je imao sajamski popust ?
 
M

matija

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

mislim da u najjeftinijoj varijanti dođe oko 30000 eura s pdv-om
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Auuu , puno love .
Kupiš tri Nive sa ugrađenim plinom ali onda se voziš u kršu od auta :|
 
M

matija

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Ratarko kaže:
Auuu , puno love .
Kupiš tri Nive sa ugrađenim plinom ali onda se voziš u kršu od auta :|
po meni za takav auto i to i nije tako puno para ,a mislim da za takav auto možeš dobit pun povrat pdv-a.za razliku od lade s navarom možeš i na dulje relacije
 
K

krx pozega

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Tako je Ratarko, veoma intersantno vozilo...cijena od 225-280 tisućica..jel sa porezom ili ne neznam samo sam preletio letak, što je bitnije pregledao i zaključio da auto vrijedi te pare sigurno...to neka ti bude dovoljno...definitivno naljepši pick up koji sam uživo vidio, i pouuuuno je ljepši uživo..i odmah sam dobio opasku od pratnje kao jel bi ja to tero u polje... :blackeye
...prelukzuzno vozilo... :(...možda u varijanti sa dužim sandukom i jednim redom sjedala kao i sa rollbarom...e onda bi bio pravi kauboj 8)
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Za puki odlazak u polje je dobra i Niva pa ti ostane u džepu 215.000 kn ako se odbije od max. cijene koju si naveo za Navaru :blackeye .Samo ja prvi priznajem da Niva dosadi sa vremenom . Bučna je , neugledna , puna nekih mali bagova :( Ovaj Nissan bi mi bilo žao voziti kuda sve prođem sa Nivom .

Vidim da je bilo i crvenkastih traktorića na sajmu ?
 
K

krx pozega

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Crvenih...ma daj pa nisu oni toliko dobri ;) ...hoćeš iskreno...vidio sam...tj. pretrčo sam brdo crvenih Same traktora te odjednom prepozna ekipu?...Alan Ford ekipu naravno...i jednog lijepog serije 5 sa novom maskom 8) ...i ja već prošo..

..a da za Nisana sam ti kao ostao dužan odgovor ili ne?..ma prao bi ti njega svaki dan..počasti se.. :p :D 8)
...ja imam alibi...ček smislim... :idea: ..za ratare je niva...a za rančere(rendžere) je mašina... :p ;)
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

evo malo slika sa ovogodišnjeg sajma
Obrisan neispravan link.
landini od jednog prijatelja koji se ponovio a istog takvog je imao starog jedno 3-4 godine izgleda da je zadovoljan sa landinijem
Obrisan neispravan link.
malo mi je čudne boje gorivo u massey-u :scratch
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
evo nešto i za bogeca
Obrisan neispravan link.
i za bobu
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Na fotki koju je krx poslao u temu o IMT-u se vidi isti taj IMT 550 i iza njega stup od rasvjete .
Sada na ovim slikama vidim da to nije bio stup od rasvjete nego njegov auspuh !!! :shock:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: VIRO-EXPO 2008

Ratarko kaže:
Na fotki koju je krx poslao u temu o IMT-u se vidi isti taj IMT 550 i iza njega stup od rasvjete .
Sada na ovim slikama vidim da to nije bio stup od rasvjete nego njegov auspuh !!! :shock:

stvarno ima auspuh kao bandera, imt :|
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: VIRO-EXPO 2008

joj i ja bi mitschubisija :shock: kako je doobar 8)
 
K

krx pozega

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Kako je meni izmako :? ....doooooooobaaaar
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

rusi su mi bili pre skupi...iznenadio sam se za cijenu...ona 82 ojka kao od zjocka...sa onim starim mostom 18,500 eura sa pdv-eom???
 
P

Picek

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

bilo je dosta izlagača traktora i ostale mehanizacije?
više nego prethodnih godina?
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

neznam.ja lani nisam bio..bilo je super...bili su iz euromakine,lateran,new hollanda,clas,stepco....gea 90....poljovitex...
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Picek kaže:
bilo je dosta izlagača traktora i ostale mehanizacije?
više nego prethodnih godina?

ha ,ha rekao sam ti da trebaš doći ,
a nagodinu nesmiješ fulati nisam siguran ali mislim da u mom kraju nema nijedne valtre
pa bio bi red da to se promjeni :blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh