• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

T

Tonxy

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

joooj!! jeb** aute!! ja bi onog rusa i onu tanjuracu ,pa si zaradim takva dva tri auta!! hehe :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

ha.ha daj reci mu zrine šta ima unutra samo nije slikano, bio sam sa curom pa nisam smio :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

nemoj rusa...morao bi barem tri fakulteta zavrsiti da bi naucio rukovati njime...:) ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

vjeruj naucio bih ja sa svime,sve sta dode pod ruku !! hehe :p :p

samo da je za ganjat i da ide!! dobro nisam tako lud ,ali da se moze time radit!! ;) ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

hehe!! :shock:

e zrine da se uz ruseve dobivaju ove tete odmah bi iso po njih!!
a mislim da bi i onda i JD bio nula da su ovakve zene uz ruseve!!
a ti bi vec imo svoje dvije!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

a ti kreso, jel su se uz tu kadu dobivale te tete!! :roll: :roll: :shock: :shock:

ovo bi bila odlicna reklama za traktore,pa cu kad budem prodavo td imat ovak dvije tete!! hehe ;) ;) :p
 
B

Bobo

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Gledajte u pozadini... slika ih i staro i mlado ;)

Reklama je dobra, nema sta...
 
P

Picek

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

KRESO kaže:
ovo je bilo u subotu jedna firma je imala najbolju reklamu inače između ostalog prodaju sanitarnu opremu :mrgreen:
i? pošto su im kade? :?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Re: VIRO-EXPO 2008

Jel ima netko tko nije slikao kade...? :mrgreen:
Zanimljivo...očito reklama prolazi kod publike...kako i ne bi.... :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

Picek kaže:
KRESO kaže:
ovo je bilo u subotu jedna firma je imala najbolju reklamu inače između ostalog prodaju sanitarnu opremu :mrgreen:
i? pošto su im kade? :?

hehe :mrgreen:
jel si ti povjerovo da dobijes i ove tete sa njima!!haha :blackeye
zezam se!! ;) ;) :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: VIRO-EXPO 2008

:lol: :lol: i šta bi vama djeco :lol: :lol: te ,, tete,, :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: VIRO-EXPO 2008

zvona kaže:
:lol: :lol: i šta bi vama djeco :lol: :lol: te ,, tete,, :lol:

da se kupaju u kadi :mrgreen: ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

TX75 kaže:
zvona kaže:
:lol: :lol: i šta bi vama djeco :lol: :lol: te ,, tete,, :lol:

da se kupaju u kadi :mrgreen: ;)


slazem se sa tobom tx 75 ali pod jednim uvjetom, da se one kupaju u kadi,i ja sa njima!!hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

ta cura u zutoj grudnjaci tu sam vidio....malo mi je oko zapelo za nju...dijelila je neke reklame...a ja se ubacio odmah ispred bratica da uzmem reklamu....hahahah :) ;)
 
K

KRESO

Guest
Re: VIRO-EXPO 2008

mislim nekih 18000 kn imaš negdje u temi novi plug (mislim da je netko kupio od forumaša) ja bih ti preporučio vogela ja ga imam 10god i jako sam zadovoljan sa njime
 
Na vrh