• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Na štandu Termoplina iz Srbije je novitet sijačica rasade na foliju. Uz malo priče i zagledanja, uvidili smo neke nedostatake koje se daju otkloniti i dodati još neke uređaje. Ova sadilica nije na bubanj, tako da neće rezati višlju rasadu. Proizvodač kaže da se čak može ispravljati rasada koja je zasađena ukoliko s malo na krivo zasadi ako je manji kontejner. T

Čini mi se da je malo manje izlagača ili su neki poznati zakupili manje prostore.
Jedino je šteta što domicilni proizvođači nisu napravili sajamski popust.

Bio sam danas i malo zagledao tu sadilicu i nije ona loša čak nije ni skupa koliko mi je rekao da dođe oko 2700 e sa dvije baterije. Sve je bilo dobro dok nisam pitao dali mogu kupiti samo čašu kao rezervni dio e tu je sve zapelo.

A sajamskog popusta ima pitao sam za frezu ipopust mi daju 1200 kuna a to je 10% a istina je da se svake godine ima sve manje da vidi.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Što da ti tipkam. Što misliš tko im je skrenio pažnju za drugu bateriju? :) "Prototip" im ima jednu bateriju i onda sam pitao što ću kad odradim jedan red sadnje paprike, okrenuti traktor i istim redom se vratiti da bi zasadio drugi? Onda je on rekao da se može ubaciti druga baterija. Pa sam ga pitao gdje će to staviti jer su sjedalice široke i da dva reda neće stati na istu foliju, nije samo sjedalice široka, nego cijeli sistem je širok. Fali čaša za papriku i tako mora se tu još poštelati,napraviti novi prototip pa tek onda serijska proizvodnja. Za to imaju samo 2 mjeseca lufta. No frend je bio lukav kao i ti i pitao za čaše ali ne njega nego mene. Odgovor je bio zašto bi ti prodao čaše ako kod njega nisi kupio sadilicu? Inače te čaše ima kupiti u Srbiji, mislim da je jedna sa opremom 50e. Također i ona sadilica na bubanj ima mana, fali joj dodatne opreme, jednostavno su to sve prilagodili za srpsko tržište.

Koja freza je sa popustom?
Poz
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Koja freza je sa popustom?
Poz

Sve to i nisu neki veliki nedostaci koje cjena sadilice neće pokrit. Neznam kako čaše kod cabagea rade dali su slobodne kao kod mass sadilice ili kao kod ove ovdje.
Ja sam tražio frezu za svog imt 539 širine 160 tako da pokriva cjeli trag traktora I ima ju Mega metal ona narandžasta sa pdv 13125 sada na sajmu 11800 freza koja je dosta robusna a pošto nisam trenutno kupac dogovorio sam se za popust i posle sajma.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pa za te pare da kuha uvjek ono sto ja zelim i to sama bez da joj kazem sta mi se jede :axe::axe: :madmana:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
ali imao je tetu koja je zasjenila kuhinju,40-tak godina,grudnjak 6,guza brazilska,košulja otkopčana 3 dugmeta,sve oko nje muški a niko negleda kuhinju:rolleyess::vragek::prayer::prayer::prayer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a foto dokumentacija,jer ovako samo mašta može raditi,što se tiče kuhinje,bez veze kao i one silne reklame za silno posuđe na tv,bitno je da se ima šta jesti:rolfer::rolfer:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ali imao je tetu koja je zasjenila kuhinju,40-tak godina,grudnjak 6,guza brazilska,košulja otkopčana 3 dugmeta,sve oko nje muški a niko negleda kuhinju:rolleyess::vragek::prayer::prayer::prayer:



A dali i ta teta ide sa kuhinjom ili je za nju ona razlika od 400 000 do miliona.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
ma čovječe nisam znao od testosterona gdje sam a ne da slikam dotičnu djevu,pred osijekom sam došao k sebi
sajam je puno veći nego osječki,puno manjih obrta,udruga,zadruga svi spremni za suradnju od hrvatske do indije-jedino zamamna tetka na štandu indije i pakistana nezna ni h od hrvatski,a ja tražio suradnju:heart::butthead::madmana::eek:
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
dečki imate najnovije telefone a nigdje nema fotki ( za nas koji nismo u mogučnosti posetiti sajam ) --kako je rečeno u nekom prijašnjem postu ''samo mašta '' radi punom parom.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam planirao danas ići, ali sam odustao zbog ovog vremena.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Upravo stigao sa sajma.Žali bože šta sam tam išao.Bili kolega Dino,Franc i ja.Na sajmu od stojeva bili samo Pecka i njegovi sjetvospremači i lake drljače,Daniel iz Pleternice sa Ursuvom balirkom i sijačicom za kukuruz,i neko je bio sa rasipačima uvjetnog gnojiva 300l.A unutra u hali ko i obično Leško sa prskalicama i Karas sa vitlima i podrivačima i tjt.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo i ja maloprije stigo sa sajma razočarano niti ljudi niti strojeva đabe išo ono sto me zanimalo nema
 

Najnoviji postovi

Na vrh