• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja išao 2010 prvi dan ,kad kaže zaštitar tamo da su posjete za fizičke osobe drugi dan,uf al sam bio smiren,ali ima se za pogledati zanimljivih stvari
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja vjerojatano u nedjelju, malo da se pročešem s curom :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znači ako se budete mazili i držali za ruke budem te prepoznao,najbolje da tamo odmah ukapariš i plug ,bude ti bliže za prijevoz,ja i žena budemo isto otišli malo protegnuti noge sa klincima i da napasem oči:partyman::partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
znači ako se budete mazili i držali za ruke budem te prepoznao,najbolje da tamo odmah ukapariš i plug ,bude ti bliže za prijevoz,ja i žena budemo isto otišli malo protegnuti noge sa klincima i da napasem oči:partyman::partyman:

Hehehe...ma ne planiram kupovati ništ, samo malo razgledavanje :)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dali je neko bio danas na sajmu el se ima šta pogledat :scratch:scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Jako dobre slike:)

Posebno mi se sviđa kaj je slikana i cijena kod svakog stroja:partyman:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
To ti se čini,i to zato što si je kolega dao truda pa je valjda poslikao sve što je od strojeva i bilo.
Ukupno što se tiće poljopr.bilo je vrlo malo čak mi se čini da je svake godine sve manje:(
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
odlicne slike,,mislim da ima vise strojeva ove godine,,nego prosle godine:supz:

Imaš dobro zapažanje,lani je bilo samo 5 traktora,2 prikolice,1 rotodrljača i nešto malo malčera. To ti može potvrditi i forumaš Dino koji je bio lani samnom na sajmu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svaka čast na temeljitim slikama ali i cijene su više nego velike ,to valjda radi toga što još na selu ima kod pojedinaca novaca ,dali je nešto od strojeva dobilo novog vlasnika ili se čeka Gudovac,a što se tiće Volva svaka čast ali za te novce bi iskemijo nešto prostije i neki traktor i još bi bilo za ekipu bar tura
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
to su strojevi jel manji sajam nego gudovac

Bio sam danas malo vidjeti sa forumašima Dino i Franc. Bili nekih sat vremena i ošli na čevape kak je bilo zanimljivo i naravno vratili se doma na vrijeme prije Poljoprivredne emisije :supz:.
To ti je neki više kao gospodarstveni sajam gdje ima više onih koji prodaju bombone nego nešta šta ti je potrebno :madmana:.
Od strojeva šta je bilo to imaš slike več postavljene na prijašnjim postovima. Mada ove godine je bilo više strojeva nego lani,te slike možeš vidjeti par stranica ispred ove.
 
B

BAGERISTA

Guest
deinstalator

Ljepe slike,,,,,i pohvala za slikara..:supz::supz:
A da je papreno,:(,je,,pa sad lomi stroj,.....:shock::shock:kao šta nekima uspijeva,,,,s ovakvim cijenama,,,,ima da si i kosu počupaš..
 

Najnoviji postovi

Na vrh