• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Rekordni sajam: Na ovogodišnjem Viroexpu 2011 nastupiti će 702 izlagača iz 19 zemalja

U petak 21 siječnja 2011. godine, u 11,00 sati, održati će se svečanost rekordnog 16. međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2011. Naime, uz rekordan broj zemalja koji će izlagati na sajmu, njih devetnaest, rekordan broj izlagača iz stranih zemalja, na ovogodišnjem Viroexpu nastupiti će i ukupno rekordni broj izlagača u povijesti Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo.

Pročulo se?

jesi li bio prošle godine.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Kakva su to predavanja?
Ja sam tamo vjerovatno u nedelju sa članom dado121!

moraš googlat, neznam ni ja točno.
el bude štand od leška, moram malo o špricama sa nekim prodiskutirati?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
jesi li bio prošle godine.

Jesam. Umalo se nisam ugušio od onog topa za grijanje. Ove godine nosim gas masku i rakiju od žitarica da me grije.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Jesam. Umalo se nisam ugušio od onog topa za grijanje. Ove godine nosim gas masku i rakiju od žitarica da me grije.

E pa ove godine će biti još gore sam si rekao koliko izlagača a prostor isti.
 
J

jopo

Guest
kako je bilo na sajmu? oće li se neko sitit i nas iz dalekih krajeva pa ubacit makar koju sličicu da doživimo sajam barem virtualno:mrgreen::gitarist:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
kako je bilo na sajmu? oće li se neko sitit i nas iz dalekih krajeva pa ubacit makar koju sličicu da doživimo sajam barem virtualno:mrgreen::gitarist:

Na sajmu je bilo relativno dobro u odnosu na prošlu godinu veoma veliko poboljšanje samo me žalosti što je to gospodarski sajam a mi smo poljoprivredno područje. Strojevi za povrtlare samo jedna sadilica iz Srbije koja sadi na golu zemlju malih traktora malo dva jd i jedan voćarski IMT 346 bilo je još nešto traktora i priključaka što se tiče ukupne poljoprivrede ja sam totalno nezadovoljan. Dobro je to što je zatvoreni prostor dosta povećan i opet veoma velika gužva tako da nisi u stanju baš puno razgledat sve u svemu dobro. Ali to je samo moje mišljenje.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma totalno smo se razočarali što se tiče poljoprivrednih strojeva. Bila su dva jd-a,jedan zetor,dva imt od toga jedan vočarski,dva tafe traktori i tri nh. Inešto malo je bilo malčera i dvije rotodrljače i dvije prikolice i to bi bilo ti. Totalno razočaranje,ko je imao namjeru iči tamo a nije moga i bolje da nije išao jer nije imao šta propustiti...
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Ma totalno smo se razočarali što se tiče poljoprivrednih strojeva. Bila su dva jd-a,jedan zetor,dva imt od toga jedan vočarski,dva tafe traktori i tri nh. Inešto malo je bilo malčera i dvije rotodrljače i dvije prikolice i to bi bilo ti. Totalno razočaranje,ko je imao namjeru iči tamo a nije moga i bolje da nije išao jer nije imao šta propustiti...
Istina...jako malo izložbenih primjeraka traktora.
Ovdje sam postao neke slike ali se nisu "primile" pa neke sličice sa sajma pogledajte u albumu na mom profilu.
 
J

jopo

Guest
Ma totalno smo se razočarali što se tiče poljoprivrednih strojeva. Bila su dva jd-a,jedan zetor,dva imt od toga jedan vočarski,dva tafe traktori i tri nh. Inešto malo je bilo malčera i dvije rotodrljače i dvije prikolice i to bi bilo ti. Totalno razočaranje,ko je imao namjeru iči tamo a nije moga i bolje da nije išao jer nije imao šta propustiti...

sad mi je lakše kad znam da nisam puno propustija
ali mi je žao šta nije bilo deset puta veće i bolje jer bi to značilo da bi nam svima bilo bolje
to je samo pokazatelj da nam je gospodarstvo u rasulu ali valjda će bit bolje.
kažu stari ljudi da je najteže prvih 100 godina:mrgreen:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Bio sam sa članom Dado 121,sve slike su več tu,tako da neču stavljat svoje...
Kao što kaže moj prijatelj,što se tiče poljo mehanizacije,slab sajam!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pisalo je na internetuda če bit preko 700 izlagača iz čak 19 zemalja. Bilo je toliko ali od toga je bilo samo 100 izlagača koji su prodavali gumene bombone,100 sa nekakvim krpama i tak bzvz stvarima...
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Ukrajina – Zemlja partner 17. Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2012 koji će se u Virovitici održat od 20. do 22. siječnja
viroexpo-kocka468a.jpg
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja cu vjerojatno ic,,bio sam prosle godine,,samo da nisam doma,,malo noge protegnut,,zenu izvest,da mi ne kuka stalno:finga:,,a to je obrtnicki sajam tak da se nema puno sto vidjet,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh