• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ti meni kupi ovaj
ja tebi od ova dva po tvojem izboru?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Kärcher 755 monofazni, ili 895 trofazni i budete mirni dug period.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
I ja bi rado taj na toplu vodu al kad se ne kuzim u to. Da ne kupim mačka u vreći…
A kak veli @MilanZetor novo je novo…
Kolko može jači perač na hladnu vodu parirati ovome na toplu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kaj mislite, jel bolje uzeti neki rabljeni sa toplom vodom ili novi sa hladnom za pranje strojeva i sl.? Išel bi do nekih 800€. A nije da bi nekaj često koristil.
Kod Ištoka baci oko, bil sam nema dugo i imal je par dobrih komada za ponuditi po ne pretjeranoj cijeni ;)
Jedino ako ti je problem kaj su glomazni radi skladištenja i manipulacije.... a bilo je i par manjih tam ali neznam kaj je sa njima.
Servis i garancija u blizini ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
@MUHA Misliš u Tremi?
Jeste da.
Gledaj protok vode i snagu motora, ovo topla hladna više manje pošto veliš da ga nebuš puno koristil ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A kad smo več kod minivaša.
Moja malo jača šprica je nakon deset let korištenja kod mene (mojom krivnjom) ispustila dušu i okrenula semering pa je sjebala lagere....
To sam rešil za par kuna pa i dalje veselo (sad i puno tiše) reže kožu ako ne paziš.

Nije neki markirani stroj, nije da radi svaki dan, ali radil je kod mene dosta i mene je zadovoljil sa hladnom vodom.
Najvjerojatnije sam potrošil više sredstva za odmaščivanje, vremena dok sam pral, a sa tim i vode i struje ali kak sam rekel. Meni je bil dobar.
A i dalje bude dok ga ne zadesi neki veči kvar.

 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Imam 3f struju. Kaj ova dva na hladnu vodu nisu ozbiljniji strojevi? Cijena je oko 800€.
Husqvarna je 3,3kW, 150 bar, 570 l/h,
Stihl 2,9kW, 140 bar, 540 l/h
To mi se čini dost ozbiljnije od ovih za 200€.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svakako je ..to je za mene ulazni model koji bi ušao u igru..ali mi se gadi podešljiva mlaznica i ja bi to odmah zamjenio ,također vjerujem da rotirajuča koja ide uz to nije neka sreča ..nemam iskustva ali prava roto mlaznica je mislkm 200 e .
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
Rotirajuća mlaznica je dobra za skinuti blato za strojeva ali ako se često ne koristi treba joj neko vrijeme da počne rotirati jer se valjda od kamenca i svega zablokira.
 

Najnoviji postovi

Na vrh