• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,353
Kolko hr novaca? Solidan protok i snaga. Javi prve dojmove i nek te dugo i vjerno služi
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Naravno da se javim.
A eto po tim specifikacijama sam i ja pogledal u par dućana i ovaj mi se učinil najbolje prihvatljiv 😎🛠️
 

Prilozi

  • 20221217_121658.jpg
    20221217_121658.jpg
    19.1 KB · Pregleda: 33

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Pozdrav. Jel netko ima ideju kako regulirati temperaturu vode na 40 c za miniwosh? Imam dosta tople vode ali uglavnom 60 c ili više.
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Karcher k5 ,piše 40 c. Znam da može i više ali ne i koliko. Temperatura u boileru ionako bude viša od 60 c.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
40 stupnjeva ti nije nis .ni 60 nije bogzna kaj ..ali ajd..
dok dođe šlaufom do minowaša taman 40..dok zagrije šlauf taman rashladi bojler...eto..
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Bojler je 300 l, grije ga sunce ,a sad i centralna peć pomaže. Tako da dostigne i 80 c. Tako da šlauf to nemre ohladit. Tople vode na bacanje a ja perem sa hladnom.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Neznam šta bi pomoglo 40 u odnosu na 10 stepeni ???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
A zajebi ti to, meni je lepše kad me umije 40 nego deset
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,987
Imaš ti pipe na kojima možeš temperaturu narediti... Bila u lidlu čak na akciji negdje prije.

Znači na jednoj rucki je hladna, na drugoj imaš krug na kojem naredis temperaturu. I kad naredis samo tu ručku otvaraš
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Kaj mislite, jel bolje uzeti neki rabljeni sa toplom vodom ili novi sa hladnom za pranje strojeva i sl.? Išel bi do nekih 800€. A nije da bi nekaj često koristil.
Npr.
Ili
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
I sam tako nesto razmisljam, imam trenutno Stihl al slabiji od ovog prvog, i najgore mi je kad imam oprat prikolicu za gnoj ili nekaj slicno to su muke, nedugo je vec i pocela voda pustat kraj spoja..

Sad kad kupim definitivno Karcher/wap na vrucu vodu, zna se pronaci za 600-800 eura u dosta dobrom stanju servisiran i odrzavan, a servisa za te marke ima svugdje
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Najjeftinije je kupiti kvalitetno. Kupiš ono smeće iz lidla i baciš nakon mjesec dana. Opekao sam se puno puta, neću više. Od sada samo najkvalitetnije
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
724
Najjeftinije je kupiti kvalitetno. Kupiš ono smeće iz lidla i baciš nakon mjesec dana. Opekao sam se puno puta, neću više. Od sada samo najkvalitetnije
Možda je do usera? :D S tim smećem sam oprao auto na desetke puta i nekoliko puta beton u dvorištu od cca 40 m2.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Nije tema za ovo ali baš od lidla uzeo aku bušičicu model sa motorom sa četkicama. Vrag me odnio ako nije bilo bolje da sam kupio tariguz nego to. Znači nema snage ni svrdlo zategnuti, zaštita je gasi, mislim ni da supergoldy ne može biti gora. Znači rukom uhvatim glavu i ne može okrenuti kolko je slaba. Dao sam je mlađem sinu da se igra
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Karcher HD i onda nema zime kome treba miniwash za ozbiljniju upotrebu. Za HDS se već treba rastegnuti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh