• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ocat ti bu pojel brtve i opet si na početku.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Imaš iskustva? Ne bih ja ulijevao ne znam koliko octa, minuta-dvije mu je dosta na nekoj mjesečnoj bazi. Jer na isti način godinama perem veš mašinu, suđericu, kompletan odvod i sve brtve su čitave.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Da bum iskren baš i ne sa minivašima.

Jedino kaj prebrišem sa mješavinom octa i vode je ledenica. A i to radim samo radi dezinfekcije jer su me tak naučili stariji.
Pošto ti več imaš iskustva i nemaš problema onda samo napred.
Mene strah.

Otapal sam hrđu sa vijaka pomoču octa i čuda su kaj tam napravi pa me zato strah.
Nemrem trenutno najti sliku kak izgleda nakon par dana, ali evo barem ova u kojoj se vidi kak se počelo pjeniti.

 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,350
Ima li neko iskustva s ovakvim strojem? Vrijedi li to kaj,ovak za osobne potrebe. Ak se opet primim pranja crijepa🤭 Screenshot_20220830-091453.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Znaš i sam da 100 eura nije bog zna kaj, ali ako misliš raditi sa njim sljedečih pet let nemaš kaj razmišljati.
Za po doma bu poslužil.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,350
Ipak je došel malo jači brat. Za te novce bu moje potrebe zadovoljil. S tom garancijom me košta 200 kuna godišnje IMG_20221009_153101_866.jpg IMG_20221009_153109_272.jpg IMG_20221009_153120_265.jpg 1099 kuna minus 5 % izložbeni primjerak
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
I garancije 5 let?
Te novce definitivno vredi.
Ja sam lani dal delati crijevo dužine 10 metara i za njega sam dal 250 kuna i dobro sam se zaje..... Kvalitetno je, najvjerojatnije bu zauvijek ali je izvana gumeno i teško ko sam vrag, a stroj je več jako umoran i čini mi se da bu pod hitno trebal zamjenu.
Najvjerojatnije bum u tom nekakkvom pravcu išel kak i ti.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Razletio mi se K7 nakon 4-5 sezona.. Preporuka šta drugo uzeti?

Karcher HD model, dal' je puno bolji od ovih K? Znači standard bez tople vode.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,350
Uzmi ovaj iz bauhausa kaj sam ja zel. Dobiš 4 za cijenu 1 hd. Ista snaga i 5 let garancije. Dobiš i adapter za kerherove nastavke.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Taj bi mene služio 5 dana.. Treba mi miniwash kojem neće biti problem raditi 3-4h u komadu.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,350
Nebuš svaki dan pral. Ja sam ga teral tjedan dana po 5,6 sati bez greške. Probaj. Ak rikne,bauhas bar ne dela frku s reklamacijama. I ja sam gledal kerhera. Ali ovi do k5 su s plastičnim pumpama. Tolko o imenu. U stvari,ti najbolje znaš kolko i u kaj želiš investirati
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Znam za tu opciju rabljenog HDS-a, ali naučili smo na novo.. Dobio sam info da je trofazni na hladnu vodu Karcher HD 12tis kn, to mi je malo previše za taj stroj.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Kupil sam davne 2008, Karcher 5.52 i dan danas ide komi prvi dan jedino mi se kondenzator rastopil, kad sam pral sa njim prikolicu za gnoj po 4 sata bez stajanja i tak 3 puta godišnje,plus traktori auti,tepisi i traktori koje sam popravljao i kojekakvi dijelovi.Kolega je kupil K7 2014 ili 15 za prat auto i traktor rikknul je Za 4 godine.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Izgleda da je moj komšija (majstor za perače) bio u pravu kad mi je stalno govorio, kupi polovnu profesionalnu mašinu ako nemožeš novu, a od kućni mašina nema ništa. I tako prošle godine ja kupim Wap profesionalni polovan. Gruva barok po 5 sati bez prekida. Sjećam se kad sam imao K4 mogao sam plakati kad perem tarup, a juče sa Wapom za pola sata opran tarup ko iz fabrike. Inače zadnjih godina sve stvari kupujem nove, ali nov perač ne vrijedi kupovati ispod 1500 e ako hoćeš dobru mašinu.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,984
A šta je s benzinskim peracima? Vidim da vani dosta poljoprivrednika i industrije samo njih koriste? Kažu dugotrajniji i jači pritisak za manju cijenu.
 
Na vrh