• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Neznam vlasnika nego imam rođaka koji remontuje te pumpe pa me on ubjeđuje da je bolje da uzmem profesionalnu polovnu koja prođe kroz njegove ruke nego novu za iste pare.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Ali rijetko šta naiđe da valja a ja sam voljan kupiti najdalje za mjesec dana.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Starija mašinerija je bolja i kvalitetnija, samo nek je tehnički ispravna.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
To je uredu ako nema previše radni sati, ako ima previše sati nevrijedi to opremati.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Dali je pametnije kupiti nov perač HD 5/15 C-plus ili polovan profesionalni za iste pare.
Polovan profesionalni ako je ispravan, odraditi servis i peri deri, dijelova ima, bar kod nas u slučaju da nešto ode. Navedeni niti je nešto jak, a koliko vidim kod kolega niti dugotrajan...
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
I rođak mi to stalno govori da je bolje stari u dobrom stanju, samo što on nema trenutno ništa dobro. Ima tu i prednosti što mi je rođak komšija i servisira perače. Imao sam k4 novu i prošle godine napukla glava pa mi on zamijenio. Prodao sam je pa mi sad treba nešto bolje. Problem mi je oko 270m2 baroka, tu može da strada svaki amaterski perač jer mi treba oko 4 h da ga operem.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Danas sam pronašao wap l 2000 polovan. Čovijek mi nudi na probu mjesec dana da radim svaki dan. Ima li neko iskustva sa ovom mašinom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
To su dobri strojevi, tri keramička klipa koji su praktički neuništivi, trofazni motor cca 5kw i dobar protok vode.
Ako je dobar i ako je dobra cijena mislim da nemaš kaj puno razmišljati, a daje ti ga i na probu pa možeš isprobati bez problema
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Slažem se, ali ima u mojoj okolici čovjek koji ih popravlja i dila dalje i veli da se sve da nabaviti ili pripasati.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Upravo rođak koji popravlja te mašine mi je pronašao taj wap, i rekao mi je cijene keramički klipova, glava pumpe i tako neke dijelove. Znači dijelova ima i nije preskupo. Cijena wapa je 625 e. I mjesec dana garancije. Čovijek je kupio sebi za pranje polovne robe iz uvoza ali je odustao od nje jer kako kaže da je prejaka, skida mu farbu sa robe. Danas smo se dogovorili da je pogledam.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
ako se netko mozda malo bolje razumije u miniwashe molio bih za savjet. Kupio sam polovni WAP sc720 ( monofazna struja, topla voda) i desava mi se da se miniwash sam od sebe jednostavno komplet ugasi u radu..tako ugasen je cca 5 min i onda se opet upali i moze se njime raditi opet cca 5 min i ugasi se.. i tako u krug
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,874
Ako je prije radio bez hlađenja ili mu je postalo teško okretati ili je problem motor. Probaj rukom da li je vruć kad stane!
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
Ako je prije radio bez hlađenja ili mu je postalo teško okretati ili je problem motor. Probaj rukom da li je vruć kad stane!
evo danas testirao opet.. napon prije ukkjucivanja minivasa je 228, kada ga uključim 217..radi nekih 15-20min i krepa, probao sam motor i vruc je.. onda se hladi nekih 5 min i opet moze raditi, ali dalje radi nekih 5 min pa sec5 min hladi
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Izbacuje ti termostat kad se motor pregrije. Normalo je da se u početku rada ne uključuje odmah jer je motor hladan. Imam i ja doma jedan koji se slično ponaša. Najprije sam pomislil da je u kvaru, ali sam onda shvatil u čemu je stvar. Sistem malo peri - puno odmaraj :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh