• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Joj to sve izgleda preskupo, ja mojeg posprejam sa ivasolom i nakon 10 min sperem, za drugo običan auto šampon ili jar za suđe.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Bok, da li je za običan miniwash (135 bara) bosch aquatak 135 dovoljno crijevo 1/2''? Ili treba 3/4''?
A kolika ti je dizna na mlaznici, pol cola ili tri četvrtine cola?
(ili je samo milimetar do dva milimetra)???
Sad sam odgonetni, molim te.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa čim skidate masnoću iz korijena zahrđat će , dok je mastan nema brige.
Ja te hemije koristim samo ako se pere neki sklop i treba odmastiti , za traktore i sve ostalo samo voda i jaka mašina.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,583
Sa dimerom treba paziti da vam ne skine farbu :unsure:
Ja za svoje potrebe radim blažu smjesu tako da mi još nije nigdje skinulo boju, mada mislim da bi sigurno kad bi napravio jaču smjesu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,028
Ja se nebi složil da dimer skida boju, ponekad bi mi dobro došlo da ju skida...
Definitivno oštečuje lak, ali da ju skida nije točno, čak ni nerazrijeđen.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,059
Ja ga koristim godinama i nisam primjetio da mi je skinuo boju.

1:10 ga razrijedim.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
Dimer boju baš i ne skida nešto nego je "matira". Za ovak neke nečistoće i masnoće je dobar, ali ne za tvrdokorne naslage, bonus meni je skida masnoću od duhana odlično, i gume poslije Dimera izgledaju nove :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Nisam ni rekao da skida boju nego da je odmasti pa onda je hrđa skine :hahah:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,583
Ja se nebi složil da dimer skida boju
Meni je skinuo boju na motokultivatoru,kad sam bio felge pofarbao,al vjerovatno zbog loše pripreme prije farbanja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,028
Sigurno je to razlog.
Ti bi skinul i dobar minivaš bez kemikalija
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
180
Imam karcher k5, problem je što ne želi radit punom snagom osim kad mu naglo "zavidam" mlaznicu, probao sa i sa onom s ogruglim mlaznicom i dalje isto. Imali ko iskustva s ili neki savjet prije nego što počnem vidat po njemu
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
748
Puče mi crijevo na Parksideu, prvo je u intervalima pumpao na prazno dok nisam stiskao pištolj i nakon par minuta se raspuklo kod samog pištolja. U garanciji je još tri mjeseca, samo ne znam kakve su šanse da to provučem pod garanciju...

IMG_20240409_121635.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,574
Ako očekuješ da će ti forum priznati oštećenje , ha baš i ne. Barem je to dosta znanao da sa Lidlom nije neki problem što se tiče garancije na njihov brendirani alat. :rolleyes:
 
Na vrh