• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,661
nije taj dečko trgovac, on je ko ti i ja, ljubitelj vladimiraca...ostalo se samo posložilo...:partyman:
 

Aleksej1616

Novi član
Tu od
5 Sij 2012
Poruka
4
senozagotovitelnaya Tehnologija

Dečki koji su cijene za usluge senozagotovitelnoy tehnologije?
Jedan košnju (kosilica)?
2 swathing?
3 kompresije?
 
I

IVIDO

Guest
pozdravljm sve forumaše ja sam ivica i relativno sam nov na forumu, stoga vas molim za malo pomoći oko mog vladeka .to je model sa dva mijenjača u prijašnjim vašim postovima sam čitao neke detalje o luftu volana kod mene je malo više od pola kruga i to me smeta, danas sam rastavio kučište volana u njemu nema niti kapi ulja,, spone su ok bez imalo lufta ,onaj pužno vijčani prijenos mi dijeluje dobro koliko se ja razumijem u to,samo netko je u kučište stavljao totmast
ali svejedno ima popriličan luft... unaprijed hvala
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Pogledaj i krajnike na sponama i tam se nabere dosta lufta, ne samo u volanu. Kakva je mast nutra nije bitno glavno da nije suho ili da nije voda. gledaj izlaznu osovinu volana u odnosu na okretanje volana pa tu skužiš dal je u tom sklopu luft ili negdi drugde.
 
I

IVIDO

Guest
pozdravljam te i hvala na odgovoru jesam pogledao sam i krajnike lufta neme, kada sam otvorio kučište volana zači skinuti samo vijci koji drže kučište, probam zakrenuti volan treba mu više od pola kruga da bih pokrenuo onu izlaznu osovinu iz kučišta on ima onu maticu neznam od kojeg je matrijala možda je ona potrošena mada ne izgled tako..:confused:
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
najvjerovatnije je ta matica otišla. To je nekakva bronca ili mesing ak se dobro sjećam. Nije ista sila dok se proba s rukom ili dok okrećeš kompletni volan.
 

Aleksej1616

Novi član
Tu od
5 Sij 2012
Poruka
4
Personally I now live in Russia for ten years, we moved here from Latvia.
Tav you misunderstood me. Thank you for not understanding. ((( It nowhere touches
 
I

IVIDO

Guest
hvala ti kolega i ja pretpostavljam da je ta matica u pitanju samo je dosta poskupa kod nas košta nekih 500 kn neznam koliko je u šidu navašaru što donose rusi idem sada 15g tamo pa ću da vidim samo neznam dali na kučištu i spoju motora ima nekakova brtva mada je kod mene nema ili je netko mijenjao nešto pa ju izgubio ili iskidao,ako netko ima slikovni prikaz tog detalja da pošalje bio bih mu zahvalan
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
imam ja maticu polovnu a dobru , dodješ do mene nisam ti daleko platiš piće i dobiješ maticu , još i posjedimo i razmotriš i moga vlatka
ja mislim da je jeftinija nego u Šidu :partyman: pošteno ?
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
jesi li probao podesiti slobodni hod (luft) sa desne strane imas jedan oveći šaraf mislim da ide ključ 30 tu se može podešavati uzubljenje koluta sa pužnicom i kod mene je bilo poprilično lufta i ja sam to riješio na taj način mislim ima još malo lufta ali je puno bolje nego prije a ovo šta se tiče brtve ako si mislio na dio di se motor spaja sa spojnicom tu ti ne ide nikakva brtva
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
imam ja maticu polovnu a dobru , dodješ do mene nisam ti daleko platiš piće i dobiješ maticu , još i posjedimo i razmotriš i moga vlatka
ja mislim da je jeftinija nego u Šidu :partyman: pošteno ?
pošteno savo e da sam bar ja bliže :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ako je stari tip sa maticom onda nema to podešavanje :(

eh , a što nisi :finga:
 
I

IVIDO

Guest
pošteno savo nije problem, ako si iz ugljevika ili iz okolni mjesta samo reci i ja stižem to mi je nekih 80 km i nema onaj vijak sa strane jer je to stariji model pa se ne može podešavati prijatelji zahvaljujem na pomoći mada će mi još trebati hvala vam...
 

Najnoviji postovi

Na vrh