• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
aaaaaaaaaaaa:rolleyess:

pa što nisi napisao u ovoj temi, da ideš, da nešto i :drinkers::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Pa nisam pisao jer za vlatka nije trebalo nego za T40 , radim mu osvježenje , uzeo karike,leteće,ventile,vođice i tako malo sitnica

Drrugi put , koliko često dolaziš tamo na vašar? ako izazoveš na prasetinu dolazim namjenski :weedman:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
bio sam prvi puta :rolleyess:

al doći ću još, sada sam samo istražio teren......trebam i ja još par sitnica, a tamo je puno jeftinije nego kod nas.......a koliko je toga danas tamo ispečeno, što janjetine, što prasetine, pitao sam se tko će to sve pojesti.......bio sam ujutro tamo, oko pola 8, kada još i nije bilo puno ljudi, pa do 11........
 

stefan81

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
40
Da li znate kako se zovu ona dva dela sto izlaze iz motora na vladimircu a zakacena su za dekompresor stoje iza anlasera ??? treba mi naziv tog dela da bih narucio iz novog sada pusta mi ulje na to pojele se gumice
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
A vidim da i dobar trag proklizavanja desnog točka ostaje :butthead::mrgreen:
Izgleda se ovo teško oralo
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Napravili mi put preko njive, kada su brali kukuruz(mrzi ljude da obilaze), pa kad tu naiđem bilo je i proklizavanja.Inače nije bilo teško za oranje, taman je nakislo 30-tak cm.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
a kak ti se da s jednim plugom...:cry:

Ja nemam mnogo zemlje( 1,5 kj i 0,5 kj) su moje parcele, pa se da odraditi, a bezveze mi je da ulažem u plugove....ipak sam ja prvenstveno stočar.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
to je olt ratar, ako se nevaram.......moj je sličan, samo je razlika u gredi, moj ima savijenu, a ovaj ima ravnu......
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
dule kazimi kako nosi taj stari anaserto jest njegov orginal , moj vlatko ima onaj mali ubrzani ali se nesto razmisljam da vratim njegov orginal ovaj mi se nesvidja sto ja imam
 

stefan81

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
40
Da li neko menjao gumice za dihtovanje razvodnika hidraulike? interesuje me zato sto sam uzeo gumice pa sad treba da ih promenim a nemam neka iskustva sa tim
 

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
PA NEKAKO MI JE JADAN , DODUSE RADI ON POSAO STO TREBA ... MEDJUTIM KAO DA NEMA DOVOLJNO SNAGE NA PRVO PALJENJE ZAVERGLAM GA SPUSTIM DEKOMPRESOR ON GA U MESTO ZUSTAVI RAZUMEM DA JE ULJE STEGNUTO ALI MISLIM DA STARI ANASERI MORAJU DA NOSE I KAD JE ULJE STEGNUTO . E SAD MOZDA IMAM TAKO DOBRU KOMPRESIJU MOZDA JE I TO NEZNAM NESTO SE RAZMISLJAM DA PROBAM OD RUSA 82 SAMO DALI PASE I TO JE PITANJE TAJ BI TREBAO DA GA NOSI NEBITNO NA VREME . AKOMULATOR MI JE OD 146 CINIMI SE AMPERA MOGAO BI Da ga teram na anaser xaxa koliki je

Piši malim slovima
SAVORIS
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh